Warhammer 40k Raven's Call - RP dışı
mephiston
Üye
en çok benim ihtiyacım olacak sana oyunsevercim adamların dibine inince ateş desteğin lazım bana tabi coraxı demiyorum o force commander
Knightege
Üye
Ben orta mesafeden ates ederim guzelce,cok kasarsa el bombami atar kacarim.
oyunsever94
Üye
Ödlek ege.Olum şakam yok çakarım sniperi.Yok scout olursam  oyun boyunca scout kalmam.İllaki biryerinde marine olurum ulen.(Hedef=Power swordlu sergeant.)
Knightege
Üye
Yarına başlıyor hadi hayırlısı,istersen bize saat ver tam o zaman buluşuruz başlatırız oyunu resmen,hem steamlerde açık olur iyi olur yani.
Knightege
Üye
Evet bugün başlıyor denildi,haydi artık başlasın!
CoraxCorax
Üye
Karakterlerin HP lerinin dışında "mana" yada "energy" leri yok. Karakterinizin özel hareketlerini savaş alanında istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, ancak her bir hareketi dövüş sırasında sadece BİR KERE kullanabilirsiniz. İster dövüşün başında kullanıp erken bir avantaj sağlamaya çalışırsınız, işter dövüşün sonlarına doğru bir "finishing move" olarak kullanırsınız.
CoraxCorax
Üye
Giriş kısmını yazdım. Oyunu steamchat veya msn üzerinden oynayacağız. Lütfen msn veya steamchatte toplanana kadar yazmaya başlamayın.
mephiston
Üye
çok pardon arkadaşlar ailesel sebeplerden dolayı uzun bir zamandır evde kalmıyorum steam yok ama msn var ama ne yazıkki nadiren girebilirim corax çok özür dilerim
mephiston
Üye
steamchati biri bana anlatsın kabul ederseniz en geç bir hafta içinde tekrar aktif olurum
oyunsever94
Üye
Beyler kendi rp postumu editledim.Çoğu yazım hatasını düzelttim.Genede eger yazım hatası görürseniz bana haber verin.
discussioncontroller