Hunter The Vigil - Berlin Günlükleri (Duyurular)
Night EagleNight Eagle
Üye
[center][img width=520 height=304]http://img19.imageshack.us/img19/1876/berlinchronicleseditcop.jpg[/img][/center]

Eski duyuru sayfamız tamamen uçtuğu için, yeni bir konu başlığı açmak zorunda kaldık. Oyun hakkındaki tüm duyuruları, tartışmaları ve RP dışı konuşmaları buradan takip edebilirsiniz.

Trailer:

Oyuncular

coren
Çağlayan
oropher
Audiodragon [b]- Çıkarıldı

KurtulanSama
FireMc
Fool Arcana
Sislerin Vampiri - Çıkarıldı
oyunsever94 - Çıkarıldı
FLC
Gabriel Archangel
Mad Dok
Yojimbo
anger rabbit
Eflatun
Elegie
Electronation
Adramelech
Kolombus
Judas - Çıkarıldı
limp1803[/b]

Karakter sayfası: http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,17655.0/
AdramelechAdramelech
Üye
Patlamaz bu başlıkta umarım...

Hiç Hunter oynamamıştım güzel olacak :D
Night EagleNight Eagle
Üye
Oyun haftaya Cuma günü başlayacak, herkese hafta içinde ulaşmaya çalışacağım. Bu nednele herkes karakterlerini tamamlarsa sevinirim. Daha önce de dediğim gibi, özel mesaj kurum çalışmadığından dolayı bana Messenger/Skype/Facebook yoluyla ulaşabilirsiniz.

Messenger: nighteagle_tr@hotmail.com

Bu arada, Audiodragon ortalıkta gözükmediğinden dolayı oyundan çıkarmak zorunda kaldım. Döndüğü zaman, oyuna tekrar katılabilir.
Çağlayan
Üye
Takip etmeli.

Bu arada eski başlıkta 20 Haziranda oyun başlar demişiz, neredeyse 20 Ağustos olacak, daha geç kalmayalım nolur. Ben oynayamayabilirim yoksa :(
AdramelechAdramelech
Üye
Bu gün başlayacaktı oyun değil mi? Merakla bekliyorum ;D
YojimboYojimbo
Mod
Evet, Nayt "bugün başlamassa top olayım" demişti hatta yanlış hatırlamıyorsam. :P
AdramelechAdramelech
Üye
Yojimbo dedi:

Evet, Nayt "bugün başlamassa top olayım" demişti hatta yanlış hatırlamıyorsam.

Hahahaha ben onu kaçırmışım ama iyiymiş.  ;D
YojimboYojimbo
Mod
O değil benim preset'de "çekicilik" olmasına rağmen, bazı arkadaşlar kadar kasmadım "yakışıklı" karakter yaratmaya :D Noluyoz yahu? :) Presetlerinizi göz önüne almadan karakter yaratırsanız, yaptığınız RP oyun içinde karşılığını tam olarak bulamaz. Yani presetinde (karakter kağıdında), çekicilik, karizma vs olmamasına rağmen yakşi tipler yaratmanız seduce yapmanızı (:P) kolaylaştırmayacaktır. :)
coren
Üye
Oyun gitikçe şuna dönüşmekte beyaf

oropheroropher
Üye
Yojimbo dedi:

O değil benim preset'de "çekicilik" olmasına rağmen, bazı arkadaşlar kadar kasmadım "yakışıklı" karakter yaratmaya :D Noluyoz yahu? :) Presetlerinizi göz önüne almadan karakter yaratırsanız, yaptığınız RP oyun içinde karşılığını tam olarak bulamaz. Yani presetinde (karakter kağıdında), çekicilik, karizma vs olmamasına rağmen yakşi tipler yaratmanız seduce yapmanızı (:P) kolaylaştırmayacaktır. :)

benim karakter için de mi söylüyorsun bunu acaba?

(son karakter benimki olduğu için üstüme alındım)
YojimboYojimbo
Mod
Yok genel bir hadise olarak sölüyorum ya, senin mesajı görüp yazdığım bişi değil. Dediğim şekilde yazdıysan alınabilirsin tabi :)
discussioncontroller