Hunter The Vigil - Berlin Günlükleri (Duyurular)
Fool Arcana
Üye
Amma uzun oynamışız yahu, gönder gönder bitmedi. Sayfanın yanıtla butonu gene dandiklik yapıyordu, umarım gene uçmaz sayfa, bölüm bölüm kesip yolladım.
Night EagleNight Eagle
Üye

Amma uzun oynamışız yahu, gönder gönder bitmedi. Sayfanın yanıtla butonu gene dandiklik yapıyordu, umarım gene uçmaz sayfa, bölüm bölüm kesip yolladım.

Güzel, oyunun uzun süre duraksamasının acısını çıkarmış olduk böylece =) Bir de, yazıların tüm sayfaya yayılmamış, sanki görünmez bir sütun aracılığıyla sınırlandırılmış gibi, muhtemelen Word üzerinden c/p yapıldığı için olabilir. O yüzden olduğundan çok daha uzun görünüyor hikaye sanırım.
Night EagleNight Eagle
Üye
RP'sini foruma koymayanlar nedeniyle, kalan birkaç oyuncu da oynayamıyor. Oyun ilerlemiyor diyorum, halen tek bir cevap gelmiyor bana. Nasıl bir heves, nasıl oyun oynamak bu anlamadım açıkçası.

Role-Play'lerini birkaç güne kadar gönderemeyen veya mazereti varsa bana bildirmeyen kişiler oyundan çıkarılacaktır. Acelesi yok diyorum, alttan alıyorum, akabinde günlerce sesiniz çıkmıyor. Eğer bahaneniz varsa, bana ne zamana kadar müsait olduğunu da belirtmek durumundasınız. Bilginize.
Eflatun
Üye
@Night Eagle

Ben oyunu yaz aylarında oynayabileceğimizi düşünmüştüm. Çeşitli sebepler yüzünden oyun ertelendikçe insan isteğini biraz kaybediyor tabii. Yanlış bir şey söylemiş olmak istemem, kimseyi suçlamıyorum. Sadece benim -daha önce bahsetmiştim ya- askerlik dönemim yaklaşıyor- kafam orada. Eee olamadı bu seferlik, ne yapalım? Beni oyundan çıkarabilirsin. Umarım devam edenler için nefis bir oyun olur. Potansiyel çok güçlü çünkü.

Ve ellerine sağlık.
Night EagleNight Eagle
Üye
Senin durumundan haberdarım Eflatun, ki zaten Msn'de konuştuğumuzda da senin karakterini ayarladığımı söylemiştim. Güzel oyundu, umarım sen dönünce de devam edebiliriz. Zira oldukça uzun sürecek senaryo.

Sözüm asıl gitmesi gereken kişilere ulaşmıştır umarım, o arkadaşlardan yanıt bekliyorum. Mümkünse Messenger üzerinden, özel olarak.
Çağlayan
Üye
Ben daha oynamayan taraftayım di mi? Yazmam gereken bişi yok yani :ihi:
Night EagleNight Eagle
Üye
@Çağlayan,

Seni ve Mad Dok'u beraber yakaladığım bir zaman oynatacağım yine. Ayrıca o zamana kadar, şu önceki RP'nin geri kalan kısmını da koyabilirsin foruma istersen.
Çağlayan
Üye
Eaa... Nereye koymuştum o yazıyı, oki ^^
Night EagleNight Eagle
Üye

Eaa... Nereye koymuştum o yazıyı, oki ^^

Bulamadıysan tekrar oynatırım o kısımları, dert değil. =)
Night EagleNight Eagle
Üye
KurtulanSama, Electronation, Eflatun'un (Özel durumunu biliyoru, ancak askere 2 hafta geç gideceğini söylemişti) RP'lerini yazmalarını bekliyorum hâlen. Ayrıca Elegie ve Adramelech'in yeni RP'leri de foruma konulmadı daha. Coren ise allahlık zaten.

Bir de FLC'ye ulaşamıyorum bir türlü, ulaşabilen varsa bana yönlendirsin bir zahmet.

Gerçekten oynama isteğiniz yoksa hiç yapmayalım yani, sizin sayenizde diğer oyuncular da oynayamıyor. Biraz daha gayret gösterseniz, başladığınız işten zevk almaya çalışsanız diyorum? Öte yandan oyunu kapatalım, dağılalım, hevesimiz kursağımızda kalsın. Bunu mu istiyorsunuz?
discussioncontroller