Hunter The Vigil - Berlin Günlükleri (Duyurular)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Format sonrası iki RP'yi de kaybettiğim için aklımda kalanı yazmak zorunda kaldım. Olayların doğruluğundan emin olmakla beraber bazı ayrıntıları atlamış olabilirim. Night Eagle, senden de çok özür dilerim geciktirdiğim için.
Night EagleNight Eagle
Üye
Kurtulan, böyle bir durum olduysa söyle logları göndereyim sana. İletişim kurmaktan çekiniyorsunuz benimle, sorun bu.
Eflatun
Üye
Ben interneti kapattırdım. Askerden önceki kısıtlı zamanımda da kafa dinlemek amacıyla uzak duracağım.

Kötü adam olayım. Yani  sebep ne olursa olsun bu kadar uzayınca pek tadı kalmıyor be. Yazın başından bu yana pek zaman vardı. Ben öyle hesapladım. Olmayınca da olmadı. Yanlış anlaşılmasın kimseyi işaret etmiyorum. Olay budur.
Çağlayan
Üye
Eflatun'a katılıyorum. Mayısta oyun fikri ortaya atıldı, ardından oyun Ağustosta başladı ve o zamanlar çalışmıyordum. Karakterim için geçmiş oluşturmuş, onu ete kemiğe büründürecek yan hikayeler bile yazmıştım. Nette onlarca fahişe fotosu aramıştım, hikaye konusunda da heyecanlıydım. Ancak şimdi sabah 8 akşam 8 işyerinde yorgun düşüyorum artık, bu yüzden rol sıram gelse de zaman ayırabileceğimi sanmıyorum, zaten karakterimin nerede nasıl tepki vermesi gerektiğine dair hiçbir şey kalmadı aklımda. Çok hevesliydim bu oyun için, ancak hevesim oyunun uzaması sebebiyle söndü. Night'ın da dediği gibi kimse keyif almayacaksa devam etmenin bir anlamı yok.
Night EagleNight Eagle
Üye
Oyun kesin olmayan bir tarihe dek, süresiz durdurulmuştur. Oynayan, oynamayan, heveslenen, bekleyen, tavır yapan herkese teşekkürler.
Night EagleNight Eagle
Üye
Uyarı: Aşağıdaki mektup, Federal Polis Kayıtlarından alınmıştır. Üçüncü şahıslar tarafından okunması yasaktır.

[hr]
Berlin Merkez Polis Departmanı'na
16/12/2009

Konu: Oyunun yeniden açılması

Hunter: The Vigil - Berlin Günlükleri yeniden başlıyor. Oynayabilecek olanlar benimle irtibata geçsin. Haftada yalnızca 1 saat ayırmanız yeterli oyuna, Role-Play yapma hususunda fazla yormayacağım. İlgilenenlere duyurulur.

İmza: Night Eagle
[hr]
Çağlayan
Üye
Catherine donuk gözlerle camdan dışarı baktı. Arabaların farları, onu yakalamaya ant içenlerin kelepçeleri gibi ışıl ışıldı.

-Hala peşimdeler, dedi yavaşça.
AdramelechAdramelech
Üye
Evet buradayım... Geçen gün tam bu başlığa bakıyordum devam etse keşke diye.
Gabriel Archangel
Üye
_Barnabas Gwidon! Lanet olasıca Polonius! Artık saklanacak yerin kalmadı! diye yankılandı karanlığın içinde alman aksanlı bir ses...

Ancak karanlığın diğer ucunda birisi sırıtıyordu, Polonius için yeniden başlıyordu herşey, silahını çekti ve silüetin kafasına doğru mermiyi mutlulukla yolladı... İkinci dakika dolmadan çoktan arka kapıdan topuklamış arabasını çalıştırıyordu...

AdramelechAdramelech
Üye
Elegie'de katıldığını söyledi. İnternetindeki bazı sorunlar nedeniyle giremiyor/cevap yazamıyormuş =)
discussioncontroller