DERGİ HANGİ BAYİDE BİTTİ / GELMEDİ? (1-15 ARALIK)
Misafir
Merhabalar arkadaşlar, Aralık sayısıyla birlikte bizim için de geri sayım başladı. Kasım sayısının satışlarına göre Ocak sayısının dağıtımını çok iyi optimize etmemiz lazım. Ama bu arada, Aralık sayısının da bittiği yerleri öğrenmemiz lazım.

1- Özellikle derginin "BİTTİĞİ" yerleri bize iletin.
2- Dergimiz Türkiye'deki her bayiye dağılacak kadar çok basılmıyor (toplam 5000 noktaya dağılıyor). O yüzden, mahallenizdeki bakkala hiç gelmemiş olmasından çok, merkezi yerlerdeki bayilerde bitmiş olduğunun haberini bize uçurmanız çok daha faydalı olacaktır.
3- Her bayinin MERKEZ DERGİ DAĞITIM NUMARASI vardır, kırmızı bir etiketle kiosk'un üstüne veya camına yapıştırılmış. Derginin bittiği bayiyi bu kod ile birlikte yazarsanız, oraya daha hızlı gönderebiliriz.
4- Gittiğiniz her bayiye "OyunGezer Dergisi var mı?" diye sorarsanız, bayinin derginin müşterisi olduğunu anlamasını sağlarsınız. Para kazanacağını anlayan bayi de dergiye daha çok önem vermeye başlar.

Şimdilik bu kadar, eğer dergiyi bulamıyorsanız, bulunduğunuz şehri ve semti sinan@oyungezer.com.tr adresine gönderin. Sizin muhitinizde OyunGezer gönderilen noktaların adreslerini göndereceğim.

Tüm destekleriniz için teşekkürler ve sevgiler,
Sinan Akkol
OyunGezer

Misafir
Ayın 4 ü Balıkesirde yok :(  . Bizlere söylediğiniz gibi( 4 ARALIKTA ANADOLUDA ) ayın 4 nde merkezdeki bayilere baktım ve bulamadım. O halde bitmiş dergi! Merkez dergi dağıtım numarasına gittiğimde dikkat etmemiştim elbette. O numarayı derhal iletirim sizlere.
ALLegaLL
Üye
Her zaman aldığım bayiye Ogz ve diğer dergi geldi ve bende ordan aldım ama daha evvel aldığım 2 bayiye migros ve teknosa ya sadece öbür dergi geldi Ogz yok.
Misafir
aynı şekil bu gün ayın 4 ü ve denizli merkez de bulamadım çok yoruldum yaw gez ,gez pıff
Misafir
dün ankara-kızılayda hiçbiryerde bulamadııııımm!
Misafir
evet bende ayın 4 ü ve merkezde olmama  ve geçen ay aldığım migros u talan etmeme rağmen (nasıl cümle)bulamadım : (
DecypherDecypher
Üye, Admin
Ankara / A.Ayrancı Çağdaş süpermarkete kaç tane geldi bilmiyorum ama öğlen 1 tane kalmıştı (bir yerlerde gizlemiyorlarsa).
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hazır laf açılmışken,Ankara Kırk Konaklar Çağdaş markete geçen ay saydım 14 yada 15 tane geldi,ay sonu 6 tane kaldı orda,yanlız bu dergi rafların sorumlusu kimse artık dergiyi hep en arkaya yada görunmez şekilde koymakta israrcı,her gittiğimde o kalanlardan birini alıp en öne koyuyorum ama ertesi gun gene en arkaya geri dönyor,merkez dağıtım onlara uyarı falan göndersin :D:D
Misafir
bugün evden çıkamadım yarın bir tur daha atcam kızılayda bakalım bulabilecekmiyim?..
ttng
Üye
mersin/pozcu kitapsana henüz gelmemişti bugün de.
feci bir yağmur oldugu için diğer  büyük kitapçılara ve bayilere bakamadım yarın bir daha bakıcam.

(6 aralık itibariyle bulunmakta pozcu kitapsanda.raftaki yeriyse önlerde sayılır.)
Misafir
denizli merkez migrosda var hatta arkadan alıp öne dizdim 4 dergi vardı 2 sini aldım 2 tane kaldı alan olursa ordaXD
discussioncontroller