DERGİ HANGİ BAYİDE BİTTİ / GELMEDİ? (1-15 ARALIK)
azalin2006
Üye
dergiyi ayın 4 unde
mugla/dalyan/migros a sordum ama 1 tane geldıgı ıcın oda bıtmıs ortacada yok bu arada dalamanda yok
Misafir
Artvin gelmedi daha.
roadmonster
Üye
bseh sen edirnede beni bi gör istersen.Selimiye öğrenci yurdunda kalıyorum.Ben otogardaki selen büfeden alıyorum.Adam oraya OGZ deposu yapmış sanki bi koli vardı :D.Birde Tıp Fakültesinin altında yeni bir yer açıldı orda diğer dergi satılıyor ordaki adama OGZ yide getirticem.Edrine dağıtımına yardımcı olcam:Dherhangi bi sorunuzu cevaplayabilirim.Migrostaki elemanlarada söleyecem mutlaka alsınlar die.
Misafir
Dergi dün gelmiş, bugün inceleyecem.
Hardtouch
Üye
bugun itibariyle antalya otogara gelmemiş henüz ilk soyuyı oradan almıştım hala bumadım dergiyi :(
Misafir
Yeni, yine, yeniden gelen toplam 4 dergiden birini ben aldım, satılmıyo lan burda
joe
Üye
edirnede hiçbiyere GELMEDİ ne bu ay ne de önceki ay bu gidişle hiç almayacam bu dergiyi hatta..
roadmonster
Üye
joe sen tam anlamıyla bakmamışsın herhalde.Edirne Otogarda satılıyor dergi.Adam kıtlık çıkacak diye bir koli depolamş:D
jack sparov
Üye
sinan abi hopaya hiç gelmiyor ki 1 tane geliyor onuda burda 6 kişi varız erken alan kazanıyor böyle olmaz ki ama artvin/hopa
Hardtouch
Üye
Antalya kipada dergi bitti son dergiyi ben aldım
discussioncontroller