Getting Data Center sorunu.
elrail
Üye
  Selam. Benim başlıktanda anlaşılacağı gibi bir sorunum var. Ben 2007 yılında bir dergiden LotRO'nun trialını almıştım. Oyunu yükledim. Fakat launcher'da getting data centers bölümünde takılıyor ve daha sonra unable to connect to the remote server falan diyor ???. Ne yapmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim. :)
Darch
Üye
Vista kullanıyorsan turbineinvoker'ı yönetici modunda çalıştır. Ayrıca moria patchlerini standalone olarak indirip kurmanı tavsiye ederim. Güvenlik duvarından da turbineinvoker ve turbinelauncher a izin vermeyi unutma.
TheodrienTheodrien
Mod
Hmm, 2007 yılında aldıysan, o betadır. Oyuna ara verdiğim için bilgisayarımdan kaldırdım oyunu. Bu yüzden çözümü tam tarif edemeyeceğim. Yine de açıklamaya çalışayım hatırladığım kadarıyla:

Oyunun klasörü içinde not defteriyle açılabilen bir dosya olması lazım. Launcher'la ilgili birşey yazabilir adında. İçinde "........../LOTROBETA" gibi birşey yazıyorsa, o dosyadır. O beta yazan kısmı EU olarak değiştireceksin. Yani: "........./LOTROEU" böyle olacak. Keşke oyun yüklü olsaydı da tam dosyayı söyleyebilseydim.
lotro_tr_31
Üye
Alper ne demek kaldırdım  o.o çabuk geri yükle oyunu sana yakışmaz.Yoksa  :boo:  ;D
discussioncontroller