Lord of the Rings Online Compilation Pack
Jason_Bourne
Üye
Öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum  :) Gelelim sorunuma  :-\ Bugün lotro compilation pack aldım şimdi içinde 2 tane dvd var ve kurulumda mines of moria yı kuruyor.Yani şimdi bu kurulumda mines of moria ve shadows of angmar beraber mi kuruluyor ? Onun içinde ayrı bir dvd olması gerekmezmiydi ?  ??? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
lotro_tr_31
Üye
ilk önce bilgisayarına shadows of angmar ı kur üstüne mines of moria yı kuracaksın.Sonra kendi uptade teleri otomatik olarak çekicek.Bütün bunları yaparken codemaster dan account açıp aktif hale getirmeyi de unutma tabi ;)
Jason_Bourne
Üye
Tamam ama compilation packin içeriğini bilen almış ve kurmuş biri yokmu ? Pack te 2 dvd var kurulumdada mines of moria diye kurdu ama normal launcher falan açılıyor.Demek istediğim kurulumda shadows of angmar ve mines of moria yı ortakmı kuruyor  bu 2 dvd den yoksa benim aldığım pack hatalımı ? :-\
TURGON
Üye
Kutunun içinde 2 dvd var. Üzerlerinde sadece dvd1-2 yazmakta. Sen sırasıyla kuracaksın. Normal laucnher dedigin shadows of angmar temalı launcher ise, sorun var. Ben yüklediğimde doğrudan mines of moria temalı olan açılmıştı. Güncellemeleri yaptım girdim oyuna. Ama eski launcher açılıyorsa bile merak etme, yeni volume netten güncellendikjten sonra, mines of moria olarak çalışacaktır.
lotro_tr_31
Üye
ilk önce SoA sonra MoM kurucaksın tek bir ikon olucak yüzük şeklinde launcher açılırkende MoM teması olması gerekiyor.

SoA tek DVD (doğru hatırlıyorsam)
MoM cift DVD
Jason_Bourne
Üye
Turgon un dediği gibi 2 dvd var kurdum.Launcher da mines of moria temalı sorun yok o zaman.Teşekkürler.Birde hangi sunucuda başlamamı önerirsiniz ?
TURGON
Üye
Çoğu oyunum gibi, bunu da kurup 1 hafta oynayıp sildim. LOTR başlığı var forumda. Orada sana yardım edenler olacaktır.
lotro_tr_31
Üye
wwww.lotro-turkey.com adresinde aradığın tüm bilgilere ulaşabilirsin.
Eğer EU için indirdiysen snowbourn US içinde firefoot olabilir.Ama önce siteye bak derim.
boogieman
Üye
Daha önce pek online oyun oynamadığımdan merak ediyorum, bunada wow gibi her ay para mı veriyoruz yoksa birkere alıyoruz bitiyor mu?
TheodrienTheodrien
Mod
Oyunu alırken ücreti var. Aylık ücretleri de var.
boogieman
Üye
Theodrien dedi:

Oyunu alırken ücreti var. Aylık ücretleri de var.

Teşekkürler.
discussioncontroller