Guild Wars ile ilgili sorular
MrBrown
Üye
Merhaba arkadaşlar bugün GW:Proph. alıp oyuna başladım.Bazı sorularım var.
1)Skill olayı nasıl işliyor.WoWdaki gibi parayla mı açılıyor yoksa leveli gelince kendilğinden mi açılıyor?
2)Level atladıkça gelen puanları neye göre vermem gerek?(WARRIOR/MONK seçtim bilmem doğru mu yanlış mı?)
3Oyunda türk oyunculara nereden ulaşabilirim?
bsod1
Üye
3) Heroes of Anatolia diye bir guild var, aktif olduklarını idda ediyorlar(yaklaşık 2 ay önce benden başka kimse oynamıyor diye çıkmıştım guildden) google'da aratırsan bulursun, oradan türk oyunculara ulaşabilirsin, sayımız fazla değil.

2) İstediğin gibi verebilirsin, guild wars'ın bir güzel yanı da hata yapmak diye birşey yok, yani karakterini yanlış geliştirebilirsin yanlış attribute'a vermişsindir şehire dönüp hiçbir ceza ödemeden düzeltirsin, yanlış second class seçersen biraz daha zahmetli ama yine çok kolay bir şekilde düzeltirsin, ilerleyen zamanlarda öğreneceksin bunları.

1) Hmm en zor soru :) Levella açılan skill yok, para ile açılıyorlar fakat pvp yaparak kazandığın faction puanlarıyla da açabiliyorsun(rp karakterine gelmez fakat bu skiller), elite skilleri ise bosslardan alman lazım, detayını başka arkadaşlar açıklayabilir mi :)
tegororn
Üye
tüm sorularının cevaplarını burda bulabilirsin.

http://www.heroesofanatolia.com/forum/viewforum.php?f=9

ömer, sana da özelden msg attım. bakarsan sevinirim.
discussioncontroller