Napoleon: Total War
joseph fouchejoseph fouche
Üye
http://www.totalwar.com/napoleon
Şubatta çıkacakmış yeni gördüm  >:D
plaion
Üye
sadece napolyon mu varmış yahu :( ben amerikayı da bekliyordum ek pakette :/ nedense ek paket kısa süreli bir oyun olacakmış gibi geldi-kingdoms'a kıyasla
Üye
açıklanır bence detaylar
salih32salih32
Üye
Geçtiğimiz aylarda çıkan ve Total War serisini 18.Yüzyıla taşıan Empire Total War, topraklarını genişletmeye başladı. İçerdiği devasa değişiklikler nedeniyle, herkesden farklı tepkiler alan oyun, 18.YY'ın efsanesi ismi Fransız İmparator'u Napolyon Bonapart'ı konuk edecek. Napoleon: Total War adını taşıyan oyun, aslında Empire: Total War'un ek paketi. Ancak bu sıralar çok yaygın olarak kullanılan yöntemle, orjinal oyunu istemeden kendisi tek başına bir oyun gibi çalışacak. Napolyon'un en büyük üç askeri seferinde savaşmanıza imkan sağlayacak olan oyun ilk iki seferde sizi İtalya ve Mısır'a götürerek bu korkutucu komutanın ilk yıllarını anlatırken, üçüncü sefer Moskova'ya yürüyüşünün ve tüm zamanların en ünlü savaşlarından olan Waterloo Muharebesi'nde Wellington Dükü ile karşılaşmasının hikayesine yoğunlaşacak. Ayrıca oyunda Napolyon'un rakipleri olarak tarihi değiştirmekte mümkün olacak. Böylece Büyük İskender'den sonra Napolyon, kendine ait Total War oyunu olan ikinci komutan ünvanını kazanacak. Napoleon: Total War 2010 yılının şubat ayında piyasaya sürülecek.

Trgamerden alıntıdır
derky
Üye
Trailerda Napoleon biraz kızgın mı ne ? :D

Not : Trailer tek kelimeyle SÜPEEER.

"My enemies are many, my equals are none"  -- Süper yaf :D

3. Düzenleme : Sonunda yakın dediği acaba Amiral Nelson'un gemisi olabilir mi, belki tarihi değiştirmiştir falan :D

Diğer bit not : O geminin arkasında Victory yazdığına yüzde 75 eminim. (HMS Victory Trafalgar savaşında İngiltere'nin en ünlü kişiliklerinden olan Amiral Nelson'un gemisiydi. Hatta Nelson Trafalgar savaşında bu gemi üzerine kurşunla yaralanmıştı ve son sözleri "Thank God I have done my duty" idi. Tabi İngiltere donanması Amiralin ölmesine rağmen savaşı kazanmış ve Napoleon'un İngeltere'yi ele geçirme hayalini suya düşürmüştü.) 
Üye

total war türkiyey göre indirilebilir eklenti olacak imiş
interceptor
Üye
hayır indirebilir olmayacak games for windows kapak resmi var.kutulu olacak.
DharkanDharkan
Üye
Of süper trailer. Total War oynamayan birini bile etkiledi ki o kişi ben oluyorum.
derky
Üye
Sesli komut sistemi gelebilirmiş bu eklentide. Nasıl olur merak ettim şimdi. :D

Not: Ben görememişim trailerin sonundaki bir işarette "To London 54 miles" yazıyormuş. Yani bu demek oluyorki tarih çok fena değiştirbiliyoruz. :D
plaion
Üye
DLC yazmışlar yahu hiç DLC'ye trailer yapıldığını ya da oyunun adını toptan değiştirdiğini görmemiştim.

Neyse oyunun ayrı bir oyun olarak satılması kötü olmuş yanlız, Şimdi kesin buna da special forces tarzı bir şey çıkarırlar, ara dur sonra ondan alıcam diye. Ki yine bu durum oyunun en az 90dan satılacağını müjdeler gibi...
Misafir
oh oh çok güzel. etw'de 18. yüzyılın başından itibaren uzak diyarlara gidip yerli halkın kaynaklarını sömürdük. şimdi bütün avrupa'ya hatta mısır'a yayılacağız.

ehm. heyecanla bekliyorum bir anda en çok merak ettiğim oyun oldu kendisi keşke daha erken çıksa.

trailerda napolyon'un ingilizce konuşması biraz garip olmamış mı? =) hatta aksanı bile gayet amerikanvari gibi geldi bana.

birde acaba steam'den satılacak mı?
alta: evet görmemişim steam üzerinden satılacakmış. çok iyi.
discussioncontroller