Napoleon: Total War
leveloyungezer
Üye
Arkadaşım senin key satıyor dediğin siteler g2play gibi oyun yapan firmaların birşey kazanamadığı, kazanç elde edemediği ve yasal olmayan siteler. Hatta Activision bazı sitelerde satılan MW2 keylerini de Steam'den banladı. Key satan site deyince öyle anlaşılıyor ve onlar sadece key satıyor oyun indiremiyorsun. Bazı oyunlar için oyunun dvdsi veya torrentten indirmek de gerekiyor ve YASAL değil. Ama GetGames tamamen yasal, Steam, Impulse, GOG.com gibi oyun satıyor bilmem anlatabildim mi? Sanmıyorum ama...
RelentlessRelentless
Üye
Ben sana hiçbir zaman yasal demedim ki diğer satışlar için, işlev açısından bir farkı yok dedim sadece. Doğru yerden aldığında keyin hiçbir sakıncası olmuyor, hala paşa paşa oyununu oynayan tanıdıklarım var, buna AC2 de MW2 de BC2 de ve bir çok oyun daha dahil. Ben anlamıyorum bu key satan her yere tü kaka muamelesini. Bu mantıkla düşünülecek olursa yurtdışından oyun almak da yasal değil, vergi kaçırılıyor vs vb, ama ben kaç yıldır oyunlarımı yurtdışından almama rağmen bir sorun yaşamadım.
RelentlessRelentless
Üye
Multiplayer oynayacaz diye aldık oyunu, kimse oynamıyor artık iyi mi :D
MelkorMelkor
Üye
ben oyunu oynamıyorum sildim bile =(. kaç saatti 14 saat mi ne oynamışım. o da yaza kalsın bakalım şimdi tam öss, lgs, sınav, final, sunum, paper, dönem ödevi zamanları =).
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Ben 21 mayıstan sonra her türlü uyar.
OceaN
Üye
Yeni patch ve Coalition Battle Pack isimli 6 yeni birim ve yeni bir tarihsel savaş içeren indirilebilir içerik steamden indirilmeye açıldı.

Detaylı bilgi için;
rRifleman
Üye
Bir sorum var,bu line infantry deki elemanların çaldığı fülüt şarkı(marş?)larını nereden bulabilirim?
RelentlessRelentless
Üye
OceaN dedi:

Yeni patch ve Coalition Battle Pack isimli 6 yeni birim ve yeni bir tarihsel savaş içeren indirilebilir içerik steamden indirilmeye açıldı.

Detaylı bilgi için;

Vaay siteniz şıkmış ;)
Apis
Üye
Yahu bu Rebel orduları için bir patch yok mu? O kadar baydım ki gene bitirmeden bırakacağım neredeyse.

Viyanayı alırsın; 3 tam dolu, 3 tecrübe puanlı ve elit birliklerden oluşan rebel ordusu ortaya çıkar! Bırak Avusturya'yı, Dünya'da bu kalitede ordular yok şu an! Nasıl isyancı bunlar? Armed citizen fln beklerken daha teknoloji ya da bina seviyelerinin dahi el vermediği kalitede 3 deneyimli ordu ile savaşmak!

Şaka fln mı bu?

Bu durumu düzenleyecek mod, patch fln ne varsa tavsiye edebilecek var mı?_
rRifleman
Üye
Bak o Viyana,Berlin,Londra ve Moskova'nın özellikleri onlar zaten.Oraları aldınmı yağma edersen böyle şeyler çok olur.Onlarda bir tam ordu ve başlarında iyi bir general bırakman lazım,öyle yaparsan eğer adamlar sadece etrafı yağmalıyor+(galiba)yeni isyancı gelmiyor-genelde ben çat diye saldırıyorum çünkü çıkana-

Biri bana şu askerlerin yürürken çaldığı flüt müziklerini nereden bulabileceğimi söyleyebilir mi?
discussioncontroller