Bugün bu dergiyi kime tanıttım bilseniz...
Bacaksiz
Üye
Merhababalar,Öncelikle bendeniz Özgür Aygün.
Trabzonda oturuyorum.Level dergisini Belkide 8 9 yıldır takip eden bir Bilgisayarcıyım.

Yaşım 18,Programlama,webtasarım,grafikerlik,teknik servis,bilgisayar parça alım  satım sektöründe iş yapmaktayım 4 yıldır.Forumlara genelde takılırım ama mesaj yazmayı sevmem:)O yüzden göremessiniz beni :)

Level dağılınca bende çok üzüldüm.Ama şuan gene birlikteyiz ve mutluyuz:) 2 dergiyi birden alıyorum.Belkide trabzonda oyungezer'in baya bir reklamını yaptım laf aramızda:) Fazla uzattım kusura bakmayın :)

Bugün Trabzon Belediye Binasının önünde oturmuş arkadaşı bekliyorum elimde sabah'ın 6sında almış oldugum oyungezer dergisi:) Birden kalabalık bir takım elbseli ordusu önüme yığıldı yaşlıca kel bir adam dergiyi aldı "Vay,oyungezer.Peki bu nerede geziyor" dedi:) E tabi cevap hazır: "Heryerde geziyor,Yeterki isteyin ve alın :)"Pis pis sırıttı.e bş durmadım tabi:) "Tabi sırıtırsın pispis,geldin dalgaya,Al istersen bir tane yada ben vereyim bilgin olur" dedim :)

Bu kişi Kim diye soracak olursanız.Trabzon Belediye Başkanı,Mehmet Volkan CANALİOĞLU :) Ama hiç bozuntuya vermiyorum görmeniz lazım sıradan bir ınsan gibi :) İşte belediye başkanımız bile artık bu dergiden haberdar :)
Misafir
Erhan Erol hayatta okumaz...Varsa yoksa Barkın'ının kulaklarını çınlat.
İrresistible
Üye
İyi olmuş. :D Bende yarın sırayla İl emniyet müdürü, vali , belediye başkanı, il jandarma alay komutanı (üst kat komşum), savcı ... Hepsini tanırım bi gitsemmi yanlarına dergiyle acaba ?? Bi düşüneyim
Bacaksiz
Üye
Efendim sizin ellerinizde baya uzunmuş :=)
Laçin
Üye
Ehe iyi olmuş valla,belki meclise kadar gider dergi ;D
Misafir
OGP filan iyi olur..
Misafir
bende bizimkine tanıtayım diyorum..
melih gökçek bu konularda çok hassasdır..
gerekirse kızılırmaktan oyungezere boru çeker su taşır...
dark_devil_cry
Üye
bacaksıızz süpersiinn :D bedava sponsorda buldukk millett artıkkk düşsekte bişey olmaz (inş. düşmeyiz ;) ) :D
Bacaksiz
Üye
Ama adam hiç bozuntuya vermedi onca kişinin arasında laf soktum :=) Ne diyimki oda bizden biri :=) Baya Güler yüzlü idi benden çok güldü:D Kamera yokdu yoksa dergiyi kamera önüne getirir 70 Milyona reklam ederdik :=) Belediye Başkanının Okuduğu Tek oyun Dergisi:=)
Misafir
oropher/ sen gökçek e görüntülü bir tanıtım yap ;D ya da canlı olarak ;D
Necromancer
Üye
vay be keske sevabina bi iki panoya reklam assa :D
discussioncontroller