İnceleme
Daniels
Üye
Siteye üye olduğumdan beri, elimde bulunan oyunların incelemesini yazmaktayım.Şu an 1 tane yayınlandı. The Wheelman adlı oyunun da incelemesini yolladım.3-4 gün içerisinde yayınlanmazsa yeni bir inceleme yazın diyor kurallarda.3-4 gün geçti hala ilk yolladığım inceleme yayınlanmadı ve cevap gelmedi.Bunun üzerine içeriği daha dolu dolu bir inceleme yazdım.Ne zamana onay alır merak ediyorum da ? ;D
Daniels
Üye
O kadar kişi görüntülemiş ama cevap yazan ya da yol gösteren yok.
Misafir
En kısa sürede ilgileneceklerini düşünüyorum. :)
Kolay gelsin.
Daniels
Üye
Yeni oyunlar çıkana kadar geliştirmem gerekecek kendimi.Artık o zamana cevaplanır inceleme.
Daniels
Üye
Sık sık dile getirmek istiyorum bu konuyu.Site harika,forum bölümü için  diyecek söz yok.Şöyle bir şey var ki;inceleme bölümüyle de ilgilenilse harika olcak.Yeni oyunlar çıkacak ve amatör yazarlar olarak, yeni oyunların eklenmesini bekliyoruz.Ellerimiz klavyede nasır tuttu söyleyeyim....
Daniels
Üye
Yavaş yavaş bombalar geliyor,bende eklenen oyunları deli danalar gibi aramakla uğraşmaktayım. :D
dcdstyle
Üye
Seni ve sizleri biraz daha bekletmeye dayanamıyorum artık. Bir anda olmasa da 3er 4er hergün elimden geldiği kadar eklemeye gayret edeceğim artık. Kusura bakmayın. Ekim ortasına kadar dergiye yetiştireceğiz.
discussioncontroller