Otomobil Dünyası
Misafir
Bir "Göktuğ Abici" olarak Corvette ve Mustang'den başka araba sevmem düşünülmezdi zaten:)
69 model Mustang
ve
Corvette Stingay
borntoride
Üye
Selam arkadaşlar, kendimi tanıtmama gerek yok herhalde... Nickim bir çok şeyi anlatıyor, ayrıca eski tayfa da burda olduğuna göre konumuza yeni sitemizde devam edebiliriz. Öncelikle taze bir haberle başlayalım:

216 bin Euro’luk GranTurismo Türkiye’de

Maserati’nin, yeni GranTurismo modeli Türkiye pazarına sunuldu. 216 bin Euro’dan satışa çıkan GranTurismo’dan şimdiye kadar 5 adet satılırken, 2008 yılı için 4 adet sipariş alındı.
Yeni GranTurismo’nun tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantıda konuşan Maserati SPA Avrupa Bölge Müdürü Luis Fresco, Maserati’nin küresel olarak ve Türkiye’de son derece başarılı bir dönem yaşadığını söyledi.
Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/news/426298.asp
Hatırlarsanız bu taşıt MIRC ve bilimum chat programlarında heyecanla karşılanmıştı. Bir hafta kadar önce Bebek sahilinden gelirken galeride görmüştüm ve gerçekten çok dikkatimi çekmişti. Artık yollarda da görebileceğiz.
Bu da Fifth Gear programının Granturismo testi:

Umarım eski havayı yakalayabiliriz :).
Chianti
Üye
Eheh,iyi olmuş açtığın.

Bizde arabayı servise verdik.Şanzıman iyice pelt olmuş xD 3milyar masrafı var -.- Şanzıman komple değişirse 9 milyar imiş -.-
borntoride
Üye
Araç ne? 9 milyar şanzımanı varsa D segmentidir muhtemelen.
Chianti
Üye
Citroen C5 Otomatik Vites.Komple Şanzıman değişimi 9bin YTL istediler xD
Laçin
Üye
Benim hayatımın otomobili Shelby gt 500 1967 model ;D 40 lı yaşlarda kesin alacam,alacam işte anasını satayım.O olmadı 2008 model veya daha iyisi çıkarsa duruma göre Ford Mustang shelby alacağım ;D
matrklorm
Üye
benimde böyle bi hayalim var.elbet bir gün shelby şaheseti bi arabam olucak.ve ben otobanda arabayı denerken hayvanın teki tam önüme gelicek.geç farkedicem.frene asılıcam ama tabiki durmıycak.kaza yapıcam.kaburgalarım kırılıcak.kafama 38 dikiş atılıcak.araba jilet yapılıcak(olur mu ki).

yada adam şerit değiştirmiycek.ben evime gürlete gürlete gelip,sıcak yatağıma yatıp,sonra uyku tutmayıp,pencereden arabama bakıp,su içip yatıp uyuycam.
Laçin
Üye
Hmmm matrklorm shelby a hummer çarpsa anlarım jilete dönüşmesinide sana büyük ihtimalle şahin falan çarpar korkma bir şey olmaz,şahsen ben tamponunda çizik bile olmasından şüpeleniyorum. ;D
matrklorm
Üye
zeten olay çarpmamla bitmiyo.çarptıktna sonra normal olarak kontrolümü kaybediyorum.sonra yolun solundaki(e sol şeriten gidiyorum)bariyerlere çarpıp karşı yola geçiyorum ordan da yolun kenarındaki bariyere çarpıp duruyorum.

şans eseri ben karşı şeride geçmişken hiç araba geçmiyo.:D
Laçin
Üye
Yok ben inat edicem,altında shelby varsa tır bile çarpsa bi şeycikler olmaz :p ama sen deneme bi şey olur falan sonra ;D
discussioncontroller