Otomobil Dünyası
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Valla Gürcistan'a girip çıkmış olmasından tırsıyorum premium model arabalarda. 2.el korkum o. Hele Borusan falan... Sakat geliyor.
FreudFreud
Üye
Acil ihtiyacınız yoksa beklemenizi tavsiye ederim.Arabalar hiç hak etmediği fiyatlara satılıyor ve şuan satışlar çok kötüye gidiyor.Filo satışları ile markalar kendilerini çeviriyor ama yakında o da olmayacak gibi.Bireysel satışlar zaten rezalet durumda.Dolayısı ile devlet ya bir miktar ÖTV indirimine gitmek zorunda kalacak ya da markalarla sıkı pazarlık yapma şansınız olacak.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Audi Q5'ler çok hoşuma gidiyor ama o fiyatlar nedir öyle yarabbim! :(

Avrupa da 39 bin euro dan baslayan arabaya bu paraları ödemek manyak koyuyor. Günahımız neydi bizim çok merak ediyorum.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Renault Symbol gibi bi aracın sıfırı bile en aşağı 70k dan gidiyorken hiçbirşeye şaşırmamak lazım bence :(
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bizde 1 tane 96 model brodway var. Geçen birisi 15k önerdi, satmadilar. Dağ taş için ideal. ^^
DharkanDharkan
Üye
Off-road mu yapıyonuz abi satsaydınız
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Babam ve amcam mantara falan gidiyorlar. Kuzende araba sürmeyi öğreniyor. Taş gibi araba.
SamsonSamson
Üye

Babam ve amcam mantara falan gidiyorlar. Kuzende araba sürmeyi öğreniyor. Taş gibi araba.

Neden kuzende sürüyorlar arabayı? Başka yer mi yok arabayı sürecek?

Beğenenler: mcprozack

DharkanDharkan
Üye
Sonra forumun kalitesi düştü diyorsun :(

Beğenenler: MAVİSAKAL, Elagord

SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

Sonra forumun kalitesi düştü diyorsun :(

Ben sadece ayak uyduruyorum hojam...

Beğenenler: mcprozack

discussioncontroller