Wow'a başlayacağım birkaç sorum var
Shagrath
Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Wow'a başlamaya karar verdim ama aklımda birkaç soru var.

1-Şimdi ben battle chest paketini aldım içinde wow ve bc var ve ilk ay bedava imiş.Şimdi yeni hesap açarken kredi kartı numarası girmemiz mecburi mi çünkü ben kredi kartı değil de 60 günlük game cardlardan almak istiyorum kredi kartı numarası girmeden hesap açabilir miyim? Çünkü kredi kartı kullanmıyorum.
2-Mesela bir ay ödeme yapamadık hesap donuyor mu yoksa bir cezası vs var mı?
3-Eğer illa ki kredi kartı numarası gerekliyse sallama bir numara girsek banlanma tehlikesi var mı?
4-Ben de lc ve catacalysm yok onların olmaması sorun yaratır mı?

Teşekkürler şimdiden...
Misafir
1-Kredi kartı numarası girmek zorunda değilsin.
2-Donmuyor. Cezası yok. Ama belli bir süre kullanmazsan kapanabilir galiba. Bayağı uzun bir süre.
3- Gerekmiyor zaten.
Shagrath
Üye
Çok teşekkürler arkadaşım.Finallere kadar kasmak lazım :D
MonthiusMonthius
Üye
1-Kredi kartı ya da en azından bir game card numarası girmen lazım ilk ay bedava olmasına rağmen. Ancak ondan sonra açabilirsin hesabını.
2-Bir ay ödeme yapmazsan hesabın donar, tekrar ödeme yaptığında geri açılır, herhangi bir cezası yok.
3-Sallama bir numara girersen kabul etmez o numarayı, kontrol ediyor çünkü anında sen bilgiyi gönderdiğinde.
4- Sorun yaratmaz, ancak Northrend'i göremezsin Wrath of the Lich King pakedini almadan. =)
Misafir
Donmaktan kasıt sonsuza dek kapatılması sanmıştım ben. Yoksa parayı yatırmadan oynayamıyorsun. 4. soruyu da sonradan eklemişsin görmedim :D
Bu arada 1 yıla yakın süredir girmiyorum WoW'a. Benim karakter gitmiş midir acaba?
MonthiusMonthius
Üye
Mindfreak dedi:

Donmaktan kasıt sonsuza dek kapatılması sanmıştım ben. Yoksa parayı yatırmadan oynayamıyorsun. 4. soruyu da sonradan eklemişsin görmedim :D
Bu arada 1 yıla yakın süredir girmiyorum WoW'a. Benim karakter gitmiş midir acaba?

Yok, karakterlere bir şey olmuyor genelde aradan ne kadar geçse de. =P
Shagrath
Üye
Tamam teşekkürler arkadaşlar gamecard almak lazım aralgame de satılır mı acaba ?
DharkanDharkan
Üye
Uzun zamandır gelmiyorlar prepaid card, bilmiyorum gelmişmidir.
maelstorm
Üye
Ne kadar süredir ödeme yapmamış olursan ol, hesabın korunuyor. Hatta 60+ silinmiş karakterlerin bile korunuyor, 60- olanlar da uzun süre kalıyor. Mesela ben lvl10-55 arası 3-4 karakter restore ettirdim ki bi iki tanesini sileli bir yıl falan olmuştu. Bu da Blizz'in "karakterleri sildim artık wowa geri dönemem!!111" olayına karşı taktiği ;P

Tavsiyem şimdi 68'e kadar oyna, sonra wotlk trial al (10 gün), o sırada da wotlk'un kendisini alırsın.
Shagrath
Üye
Teşekkürler arkadaşlar aral game de varmış gamecard lk ve catacalysm alana kadar başlamayacağım büyük ihtimal eksik başlamayalım.Bu arada warcraft 3 ü 1-2 kez oynadım tam hakim değilim itemlara verdiği özelliklere falan bir de hikaye için kitaplar mı iyidir yoksa oyunarı mı oynayayım baştan? Direk wow dan başlarsak birşey anlayacağımı zannetmiyorum :D
Akall
Üye
Cataclysm çıkmadı zaten, sadece WotLK alman gerekiyor ek paket olarak.
discussioncontroller