Wow'a başlayacağım birkaç sorum var
buster1
Üye
Shagrath dedi:

Teşekkürler arkadaşlar aral game de varmış gamecard lk ve catacalysm alana kadar başlamayacağım büyük ihtimal eksik başlamayalım.Bu arada warcraft 3 ü 1-2 kez oynadım tam hakim değilim itemlara verdiği özelliklere falan bir de hikaye için kitaplar mı iyidir yoksa oyunarı mı oynayayım baştan? Direk wow dan başlarsak birşey anlayacağımı zannetmiyorum :D

bence bi warcraft evrenini tanımak amaçlı oyunu oyna en azından wowa başlıyıncaya kadar çünkü ben 3 sene wc3 oynadım sonra wowa başladım 3-4 gün sonra sanki 1 yıllık wow oyunucusuymuş gibi hissediyorusun çok yardımı dokunur
DharkanDharkan
Üye
buster1 dedi:

bence bi warcraft evrenini tanımak amaçlı oyunu oyna en azından wowa başlıyıncaya kadar çünkü ben 3 sene wc3 oynadım sonra wowa başladım 3-4 gün sonra sanki 1 yıllık wow oyunucusuymuş gibi hissediyorusun çok yardımı dokunur

Alakası yok.
TNT
Üye
ben wow u bıraktım lanet olsaı şeyin kısayolunu silemiyorum :@ benim sorun şu:nasıl silir bu kısayol :S
DharkanDharkan
Üye
Oyunu sildiysen kısayolda gider. Hadi gitmedi diyelim silebilmen gerek kolayca.
TNT
Üye
bu öge artık eski konumunda değil yerini doğrulayıp yeniden deneyin yazıyo :S
DharkanDharkan
Üye
Kalsın o zaman orda ne olacak ya.
Shagrath
Üye
Bir de arkadaşlar büyüleri skilleri itemları ne işe yaradığını vs tek tek açıklayan bir kaynak var mı? Tercihen Türkçe :D Ayrıca nightelf hunter açmaya karar verdim okuduğum kadarıyla iyi bir sınıf sevdim de buna en uygun meslekler lw-skin önerdiler siz ne dersiniz acaba?
DharkanDharkan
Üye
LW-Skinning iyidir hunter için uygun. İlk sorunun cevabını ise bilmiyorum ama olabilir öyle bi şey.
Harrab
Üye
Benim hunter ım Mining/Enchanting, gold da kasabiliyorsun kolayca hem miningle, hem de disenchant la.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Arkadaşar bügün bir delilik yaptım WOW aldım ;D ama sadece WOW,BC yada FT yok ,yıllardır oynamayı istiyorum ama okulun bitmesini bekledim,bitirdim,şimdi iş arıyorum,yani demek istediğim artık zaman var,neyse bir kaç sorum olacak :_

1-Şimi kayıt yaparken Kredi Kartı girmek zorunlu dimi ? bende kart yokta.

2-Bide ben elctro worlden aldım orda PrePaid vardı ama bilmiyordum onun PrePaid olduğunu,fiyatı 60 tl olandan ,aslında hep onları kullanmayı istiyorum ,kredi kart olayı biraz zorda,bunlar hep geliyormu türkiyeye ? yoksa bulunması zor ve rastlantımı ?

3-1 aylık bedava süre hesabı yattığım anda başliyor dimi ? yani en mantıklısı oyunun tüm patchlerini yapmasını beklemek sonra accout yaratmak ?

4-bide ne kadar patch yapar sizce ? şu an piyasadaki wow lar 2004 te çıkan ilk wow ların aynısımı? öyle ise sanırım en 4 5 gb lik yama vardır belki daha fazla ???

oyun başlayınca gene soru sorarım artık :)
discussioncontroller