WH40K RP
123458
anger rabbit
Üye
Level forumlarında warhammer rpsi hareketlendi gördüğüm kadarıyla. Fakat ben atıldığım için, oyuna burada devam etme önerisini sunmak istiyorum. Bende herkesin mail adresi olmadığı için bildiklerinize haber vermenizi rica ediyorum. Corax ve Kalixisin mail adresini bilenler bana söyleyebilirse de güzel olur.
Kalixis
Üye
Ben de varım. :jedi:
anger rabbit
Üye
Bunu Lorda ve Coraxa da ÖM ile iletebilirsen sevinirim.
Kalixis
Üye
Onlar sanırsam bu forumda değiller öbür forumdan çağırırım ve sonra topluca savaşırız  ;D :kaçır: :kaçır:
Edit:Hatta Sero'yu falan da çağırırım orada oynayanlara bir öm atayım bakalım ne olacak?
Bir edit daha:Lord'la Corax'ın öm açık değil galiba onlara öm atamıyorum :(
Xalune
Üye
  Kuralları bilmesem, lorela pek alakam olmasa da, beni de sayın... Elimden geldiğinde destek olurum. Maksat RP, maksat muhabbet...
anger rabbit
Üye
shade.of.terra.blogspot.com adresinden gerekli bilgiyi alabilirsin.
crhymeworld.blogspot.com, benim blogum, buraya da evrenle ilgili birşeyler karalamıştım zamanında ama baya gerilerde. Ama karakterimi biraz daha detaylandırdım.

Ben Lorda mail attım. Seroyu yazmayı unutmuşum bak. Coraxın da maili vardı bir ara ama nerde bilmiyorum. Bir şekilde haber veririz ama.
Kalixis
Üye

shade.of.terra.blogspot.com adresinden gerekli bilgiyi alabilirsin.
crhymeworld.blogspot.com, benim blogum, buraya da evrenle ilgili birşeyler karalamıştım zamanında ama baya gerilerde. Ama karakterimi biraz daha detaylandırdım.

Ben Lorda mail attım. Seroyu yazmayı unutmuşum bak. Coraxın da maili vardı bir ara ama nerde bilmiyorum. Bir şekilde haber veririz ama.

Corax'la Sero'ya bende LEVEL üzerinden e-posta göndermeyi denerim hem böylece LEVEL'İn psikopat adminlerinden de kurtulurum :D :D
Edit:Diyordum ancak e-posta gitmiyor bir yöntemini bulmak lazım...
Onoka
Üye
Ben de katılmaktan zevk duyarım. Eskilere msn'den ulaşabiliriz belki?
anger rabbit
Üye
Her zaman msnde olamıyorlar. Mesela kaç gündür Lordla msnde karşılaşamadım. Coraxın da msni vardı ama onu da bulamıyorum. Bir şekilde ulaşacağız artık.
AyDrOiD
Üye
bende varım RP konusunda rp yapmaya rahat rahat yeticek kadar bilgim var sanıyorum...Güzel senaryolar kurmak dileğiyle :D
Kalixis
Üye
E o zaman:For The Emperor!!!!!!!!!!! Courage and Honour!
123458
discussioncontroller