WH40K RP
Kalixis
Üye
@Trklider Ankara'da öyle biryer bulabilsem hemen minyatür alıp hurraa saldıracağım da işte yerlerini bilmiyorum :D ha bu arada katılmak istersen istediğin zaman katıl bunu herkese söylüyorum ister kafir olun ister uzaylı ister İmperium hizmetkarı siz yeterki gelin :D
bmkorkut
Üye
Ankara'da Cottage diye bir yer var. Minyatür satıyor. Bestekar sokakta.
Deckmaster
Üye
Arkadaşlar fazla rp bilgim yok ama WH40K nın sonsuz evrenini herşeyden cok hosuma gittiği için yuttum!eger benıde kabul edersenız gercekten cok mutlu olurum:)
Kalixis
Üye
Deckmaster/istediğin zaman katıl :D
bmkorkut/bir de şunun tam olarak bir adresini versen çünkü Ankara'da yaşıyorum ve nerdeyse bulunduğum semt dışında başka yerlere gitmiyorum :D

Bu arada hiç kimse rp yapmayacak mı? İsteyen istediği zaman katılabilir...
Deckmaster
Üye
Bağırışlar.Acı dolu çığlıklar...
Ama hiçbiri ne geri çekilmeyle ilgiliydi ne de korkudan atılan çığlıklardı!!Daha çok saldırı için motive eden Çavuşun ve bağırarak düşmanı  üstüne çekmeye çalışan ve İmparator için kendini Seve seve feda etmek isteyen marinlerin sesiydi bunlar!Bir ses vardiki onca savaş narası arasından hemen duyuluyordu.Sabah devriyesi sırasında saldırıya uğrayan küçük takımın ağır makineli tüfeğini taşıyan kardeş Mechus un sesiydi bu.Sağ kolu düşman tarafından kopartılmış Marine düşmana rahat  saldıramadğından yakınıyordu."Ahh"dedi"İşte benim takımım".Oturduğu yerden 30 kadar Ultramarine'nin dış duvarların üstünde sağ kanadı ölümüne korumaya çalıştığını gördü.Normal bir insana sonsuz gibi görünen yaşantısında yüzlerce gezegende yüzlerce savaşta neredeyse her gün hatta her saat aynı manzarayı görmüştü.Ve tekrar aynı manzara ile karşı karşıyaydı.En yakınındaki marine'e kimin saldırdığını sordu."Tyranidler efendim.Sağ kanattan saldırıyolar.258 gündür yaptıkları gibi"."Lanet böcekler"dedi"Yoketmek istedikleri şeyi ellerine werip acaba kurtulsakmı diye söylendi".258 gün!Pisliklerin tek yapmak istedikleri yörüngedeki gemiyle bağlantıyı sağlayan radyo alıcısını yoketmek! Böylece yörüngede bulunan ve bulundukları gezegenle imparatorluk arasındaki Bağlantıyı keserek gezegen üzerindeki son garnizonu yanlız bırakmak tek amaçları!
Böcekler...Çok zekileştiler...
258 gün önce bu yeşil ve mavi renklerle donanmış güzel bir doğaya sahip  gezegene Tyranid tehlikesini  bastırmak için gönderilmişlerdi.Ve şimdi çorak  dümdüz ve kuru bir gezegende inatla duruyolarlar!Artık onlar için burdan tek bir çıkış yolu var!ÖLMEK!Ama Ultramarineler inatçılığıyla tanınır!Ne Ultramarineler nede pislik Tyranidler gezegeni bırakmak taraftarı değiller!
Yerinden kalktı.Güçlü zırhını taşımakla yükümlü olan kasları ve dış derisine bir kaç operasyonla yapıştırılmış olan siyah derisindeki ağrıyı hissetti."oturmak.Bana göre değil"diye düşündü.İmparator için kazanılacak bir zafer daha duruyordu önünde.Ve hiç terettüt etmeden yawaş adımlarla sağ koluna kenetlenmis olan Makineli tufegini kaldırarak Dış duvara yürümeye başladı!     
Misafir
Yer ve kişi bulmakta zorlanan arkadaşlar şunu yapabilirler:
X bir yerde warhammer minyatürleriyle karşılaştınız diyelim. Hemen oranın sahibine ya da görevlisine gidip "telefonumu bıraksam şu minyatürlerle ilgilenen birileri gelirse verir misin?" diyebilirsiniz. :) Muhtemelen verecektir zira bildiğiniz gibi warhammer dalgaları bilmeyen adam tarafından getirtilip rafa konmaz. Bilen adam da oyuncunun zor bulunduğunu bilir, yardımcı olmak ister genelde.

Eskiden FRP böle gelişmiş gavuristanlarda oradan aklıma geldi :)

Saygılarımla...
Kalixis
Üye
Haa Türklider sağol yolladığın için mantıklı bir düşünce gerçekten zaten minyatür satan yerler bulmak pek zor değil sanırsam kızılay ve ulus'u biraz gezince bulurum birkaç tane :)
Deckmaster/ İstersen şöyle yapalım senin Ultramarine company'le benim company'im aynı gezegende bulunsunlar.Gezegeni bakınca adını ve uygun gezegeni buldum adı Valhalla bir önceki sayfaya bakıp gezegen ve gezegeni savunan IG birliklerine eğer ingilizcen iyiyse lexicanumdan bakabilirsin :)
anger rabbit
Üye
Ben de geçici bir dark angels birliğiyle katılabilirim. Aslında kendi birliğimle katılmayı tercih ederim ama tyranidle ne işim olur ki :D
Kalixis
Üye
Sende işte bu gezegene World Eaters tarafından korunan bir chaos büyücüsünü öldürmeye falan gel sonra da şenlik başlasın :D
DarKDragonnN
Üye
Bende Force Commander Gabriel Angelus ile anger rabbit'in kalleşçe katliam edilmesi üzerine ortaya çıksam ve tüm kızgınlığımla necronlara dalsam, çekicimle ilk vuruşta 1 bölük necron warrior mangasını dağıtsam... ;)(aa necronlarda nerden cıktı demeyin :p)
discussioncontroller