WH40K RP
anger rabbit
Üye
Eööö necronlar nereden çıktı?
Kalixis
Üye
İstersen Angel'daki Angelus da ol ama yine de gel :D yalnız dediğim gibi valhalla savaşmak için çok uygun orc ve tyranidler var birde üstüne chaos Ig ve Space Marine yerleştirince tam bir salata oluyor afiyet olsun :D
talonmaster
Üye
bence catachan yapalım level'da olduğu gibi tekrardan fena dağıldım intikam istiyorum

artı kalixis'i ve raven'i nedense burda bulacağımı umuyordum

işte benim karakterim

sareon havoc
mesleği:Night lords 4.raptor captain'i
doğum tarihi:bilinmiyor(muhtemelen heresy öncesi)
ölüm tarihi:bilinmiyor(en son catachan'a gizli bir görev için gönderilmişti fakat görevin içeriğini onun dışında hiçkimse bilmiyor)
ailesi
alderan havoc:annesi-öldü(nedeni bilinmiyor)
rakan havoc:babası-öldü(saeron tarafından öldürüldü)
copec havoc:büyük abisi(saeron tarafından aynı gece babası ve ortanca kardeşiyle birlikte öldürüldü)
feyd rautha havoc:ortanca kardeşi(saeron tarafından babası ve abisi ile birlikte öldürüldü)

genetik özellikler:tipik marine savaşçısı herhangi bir özelliği yok fakat nostramo quintus'un güneş yüzü görmemesinden dolayı kördür ve sadece karanlıkta görebilir.ayrıyeten derisi güneşsizlik yüzünden beyazdır.

geçmişi

tıpkı bazı yaşlı gece efendileri gibi saeron'da nostramo quintus'su hatırlayan ender marinelerdendir.çocukluğu fakirlik içinde ve sadist bir baba ve kardeşlerin arasında geçmesine rağmen annesi tarafından en iyi şekilde büyütülmeye çalıştı.esasında sessiz olmasına rağmen devamlı etrafındakoniki yaşındayken annesi bilinmeyen bir nedenden ötürü öldü ama saeron bunun babasının işi olduğunu biliyordu.annesinin öldürdüğüne dair kanıtları da gerek abisi ve babasının açıklar vermesinden gerekse evde kurtulduklarını sandıkları delilleri bulmasıyla bu iş kesinleşti.sıranın er ya da geç kendisine de geleceğini bildiği için bir gece hiçbir haberleri olmadan evdeki herkesi paramparça etti ve sonrasından evden kaçtı.
bu olayın ardından geçen bir kaç hafta içinde sokaklarda dolaşan saeron en sonunda gece efendilerinin merkez manastırına ulaştı.
bundan bir yıl sonrasında 17 yaşındayken 10.bölük'te scout çavuş rütbesiyle gezegenler arası devriyelere katıldı.o dönemdeki gezegenler arasında dolanışını kovan gezegenlerin dibinde suçlu ve mutantları bulup avlayışı.. savaşta pişmiş en uzman marineler bile o bölgelerde dolanmanın ölüm olduğunu bilirdi.bu yüzden kara kitin'in olgunlaşması için en ideal yerler arasındaydı. ve tam bir marineye dönüştüğü zaman diğer gece efendileri ile birlikte büyük seferlere katıldı. seferler boyunca kendini kanıtlayan saeron o dönemlerde 7.mobilize bölüğünde çavuş olarak görev yapıyordu. bir kaç asır sonra bir gün kutsal babalarının imparatorun ona ve lejyona ihanet ettiğini ve artık imjparatorluk için savaşmayacaklarını söyledi.horus ihaneti döneminde ise 5.çatışma bölüğünde savaşan saeron terra kuşatmasında görev aldı.haftalar süren savaşın sonunda horus yenilmiş ve o da bütün birliğini lejyonun geri kalanı gibi geri çekiyordu.geriye kalan yıllarda ise anlamsız bir biçimde gezegenleri yakarak geçirdi.
bu süre zarfında bir gün üstelerken bir anda anlamadıkları bir şekilde marineler yere düşmeye başladı.işte o zaman suikastçilerin geldiklerini anladılar.sayıları çok fazlaydı ve bir süre sonra büyük salonda savaş devam ederken bir subayın primarchın öldüğünü bağırdığını duydu.

kısa bir süre sonrada yerine geçen lider primarchın düşüncelerinin aksine katliamları sürdürdü
ve bundan ikibin yıl önce zso sahal tarafından katledilerek gece lordlarını sahibine bıraktı.
talon mastere en yakın olan asker kendisidir. çogu zaman emirleri ondan direk alır.ve bu emirler doğrultusunda genelde lejyonlara karşı savaşılırken özelliklede ultramarinelere karşı savaşır.nedeni bilinmez ama bölüğü şimdiye kadar karşılaştığı bütün ultramarine bölüklerine büyük kayıplar verdirmiştir.fakat her zaman böyle değildir çoğu zaman hain birlikler özellikle söz taşıyanlarla savaşırlar.
bundan iki yıl önce bütün bölüğü 1..terminetör bölüğünün de yardımıyla bir gezegendeki sırları ortaya çıkarıp üsse götürmeye çalıştılarsa da bu deneme gerek imparatorluk birliklerinin sayısal fazlalığı ve hertarafta karşılarına çıkması gerekse söz taşıyanların bu gezegene gelmesi nedeniyle başarısızlıkla sonuçlanmış ve en sonunda dark apostle eliphas'ın büyüsü ile gezegen patlamıştır.yüzbaşının bu patlamadan nasıl sağ kaldığı hala bilinmemektedir.
ve en son gittikleri saldırıda kaybolmuşlardır.en son mesajlarında ise şudur"ultramarineler ve yerel birlikler bize yardım ediyor ama başaramıyacaz söz taşıyanlar.. çok fazlalar ve yanlarında n.."

kullandığı ekipmanlar:pre-heresy döneminden kalma bir artificier raptor armour jetpack terror helmet(chaplain miğferinin yarasa kanatlısı) khornate chainaxe plasma pistol ve krak grenade
anger rabbit
Üye
Çok uğraştım size haber göndermek için ama... Eee, hoşgeldin.
DarKDragonnN
Üye
Okuyacak zevkli birşeylerin çıktığını görmek güzel ;) hoş geldin talonmaster
Kalixis
Üye
oooooooo güzel güzel bu sene bol bol Night Lords keseceğiz :D ha bu arada biri hikayeye başlasın çünkü artık savaşmak istiyorum waaaarghh.. ah pardon Emperoooooooooooooooor :D
talonmaster
Üye

Siyah İnci'de,

gemi sicarusun üstünde yol alırken iki marine geminin gezegene doğru bakan koriderlarında yüzüryorlardı.bir süre sonra aşağılarındaki gezegene bakmaya başladılar.
"aman çok güzel"diye mırıldandı yüzbaşı şero camdan sicarusa bakarken"gene başaramadım o soysuz eliphas'ı kaçırdım"bir an için yüzüne bir gülümseme geldi
"ama lüzumu kalmadı."dedi elindeki power armor kalıntısına bakarken"marineler içindeki en yobaz olan kan kuzgunlarının esasında söz taşıyanlardan olduğu kimin aklına gelirdiki? bana sor salar heralde-"
"bin oğul mu derdin?" diye sordu raven şero'ya dönerek
-sen demezmiydin?ne de olsa ikisinde de librarianlar sürüsüne bereket
-doğru ama bu pek yeterli görünmüyor bana
-doğru çok merak ediyorum.bu saloz kuzgunlar o çok öğrenmek istedikleri primarchlarının esasında lorgar olduğunu anlasalar ne yaparlardı?
-imparatorluk heralde tarihi boyunca ilk defa bir chapterini toplu intihar vakasıyla kaybederdi.
ikisi de gülmeye başladı.
-doğru ama kan meleklerinin ve engizisyonun bu emanetleri bizden geri almaya çalışmayacağı ne malum?
"daha önce gemime kimse yaklaşmaya cesaret edemedi"diyerek raven cümlesini tamamladığı anda bir patlamayla birlikte sarsıldılar.
Raven öfkeli bir biçimde telsizin öbür ucundaki askere sordu
-Rapor ver
-ultramarineler efendim sağ tarafımızdalar ve gemiyi ele geçirmek için hazırlanıyorlar
Sanguinius
Üye
Diğer forumda hep katilcam katilcam diyordum katilamiyordum burda katilmak isterim...
Ayrica eskilerin hepsinin msn i var bende :)
anger rabbit
Üye
10 dakika içinde 2. kaptanı yanındaydı. Raven büyük bir hiddetle "Nasıl yani! Yaklaştıklarını nasıl farketmedik!" bağırmaya başladı. Sesini yükselttiği ve öfkelendiği çok az görülmüş bir şeydi. O genelde karşısındakini öfkelendirir ve bundan zevk alırdı.

"Bilmiyorum efendim ama şu an gemiye girmeye uğraşıyorlar."

"Lanet olsun. 1. derece alarm ver. Uyandır herkesi!"
Kalixis
Üye
Sanguinius/melek gibi adamsın katıl istediğin zaman :D bu arada ulaşabildiğin eski oyuncuları çağırırsan etraf şenlenir :D
Bir de benim pek gemi savaşları hakkında bilgim yok bilgisi olan link ya da öm atarsa sevinirim
discussioncontroller