WH40K RP
Kalixis
Üye
Sen de hoşgeldin  anger rabbit :D yalnız Warhammer 40k'nın en kötü tarafı nedir biliyor musun?Hikayenin bir kısmını öğrenenen bir daha bırakamıyor mesela ben şu an habire baksam da warhammer 40k ile ilgili şeylere bildiklerim çok yüzeysel kalıyor bana yetmiyor bu kadarcık bilgi :D
anger rabbit
Üye
Ehah o da doğru.

Ben de kendimi kapı görevlisi gibi hissettim, herkese hoşgeldin diyorum. İyi hatırlattın :D

Ha bir de aklıma bir fikir geldi. Biz orduları falan bırakıp her birlikten 3-4 kişiyle yazsak. Sen zaten az kişisin. Gemiyi biryerlere indiririz, diğerleriyle ayrı düşeriz bir şekilde. Sen, ben, sero ve herkesin bir iki adamı, bir yere saldırırız ama farklı amaçlarımız olur. Mesela ben o hikayedeki kara kütüphaneciyi kurtarmak için inerim bir gezegene. Sen orayı yok etme emri alırsın bizden gizli bir şekilde. Sero da başka bir nedenle oraya saldırmak ister(evet neden bulamadım). Hatta Tanın hikayesiyle de birleştirebiliriz belki. Hem ısınma turu olur. Sonra da ravenin kaybolmasından sonraki olaylarla ilgili bir oyun yaparız?
talonmaster
Üye
bana uyar hatta başlatadabilirim hemen

yüzbaşı şero kalixis'le hala savaşmaktaydı.bir ara alay etmek için(görmeyeli baya büyümüşsün öncesine dek devamlı yerlerde yuvarlıyodum seni"dedi kahkaha atarak.öfkelenen acemi ultramarine kılıcını savurarak"asıl sen görmeyeli iyice yaşlanmışsın seninle dövüşmak çocukla oynamaktan daha kolay"diyerek karşılık verdei bir anda bir patlama sesi duydular ve herşey karardı.

sicarus üç saat sonra

yüzbaşı şero yuandığında etrafa bakındı.kalixis yoktu ve patlama sonucu muhtemelen sicarus'a inmişlerdi."şansa bak"dedi kafasını sallayarak"en zaından eliphas'la tekrar konuşmak için fırsatım olacak"dedi gülümseyerek.
ayağa kalkıp geminin koridorlarında yürümeye başladı.sağ kalan bir kaç askerini ve raven'i bulma umuduyla
Kalixis
Üye
Yüzbaşı Kalixis uyandı etrafında sadece 1.Company'den bir takım terminatör vardı
Kalixis:Neler oldu?
Terminatör Çavuşu:Bulunduğunuz gemiye ışınlanarak sizi kurtardık ancak geri ışınlanamadan Word bearer'lar geldi ve gemiye toplarıyla ateş açtılar.Bu sırada sicarus'a düştük.Olamaz diye içinden geçirdi Yüzbaşı Kalixis ve sonra heyecanla sordu:Gemilerimiz?
Terminatör:Biraz hasar almış bir şekilde warptan çıktılar eminim Engizisyon bu savaştan çok memnundur...
Kalixis:Ben enigizisyondan chaostan korktuğumdan daha fazla korkuyorum.Şimdi ilk işimiz dönek kütüphaneciyle onu öldürmeden bu çöplükten gitmeyeceğiz dedi ve Terminatör'ün buna cevabı ise gecikmedi:İmparator adına burayı bile gerekirse yok ederim...
anger rabbit
Üye
Raven bir anda, bıçakla kesilmiş gibi uyandı. Komuta odasında, koltuğunda oturuyordu. Tam gemileri yok etmişken göremediği bir yerden gelen bir şey gemiye yüksek hasar vermişti ve sicarusa mecburi iniş yapmak zorunda kalmıştı. Yanına gelen mühendise "Geminin durumu nedir?" diye sordu.

"Gemi düzeltilebilir fakat zaman lazım"

"Düzelt o zaman. Peki kimler sağ?" Derken yıkıntıların arasından birkaç terminator ve birkaç tane marine çıktı. "Bu kadar mıyız?"

"Bu kadar kişiyi bulabildik" dedi terminatorlerden biri "ama ceset bulamadık, atlamış olmalılar" raven atmosfere girdiklerinde açtığı podları hatırladı. "Umarım onlarla kaçmışlardır" diye düşündü.

Derken pek de uzak olmayan bir mesafeden bağırışmalar duydu. Durum beklediği gibiydi.

"Ne kadar dokunaklı." dedi yanlarına doğru ilerlerken "gerçekten, imparator bunları duysaydı gözleri yaşarırdı. Tabi ölmemiş olsaydı." raven güldü "ee ultramavi arkadaşlarım nasıllar? Umarım çarışmadan dolayı bana kızgın değilsinizdir, ha, kızgın mısınız bana?" terminator çavuşu ravene hamle yaptı. raven darbeyi atlatarak terminatoru savurdu. "kaç yaşındasın evldım sen? 100 var mı?" tekrar güldü raven, bu sırada kalixisin saldırısını da karşıladı "hadi canım, ultramavilerden bu kadar çömezlik beklemezdim" üçüncü kez güldü "evet bu kadar oyun yeter sanırım. belki bilmiyorsunuzdur ama sicarusa düştük. burada bir world bearers üssü var. yani yakında savaşmaya başlamamız gerekecek. sorun şu ki birliğim kayboldu" pis bir sırıtış "siz de pek yüzlerce kişi olmadığınıza göre iş birliği yapmak zorundayız. en azından gemi kalkacak hale gelene kadar. sonra sizi en yakın imparatorluk üssüne atarım."

"NE BİR HAİNLE İŞ BİRL..."

"kes, eğer istemiyorsanız bilis maması da olabilirsiniz tabi. yine de kararı sevgili düşmanım, komutanın kalixise bırakıyorum."
Anicetus Aietes
Üye
Sanırım Eldar'a gereksinim duymuyorsunuz? :D
anger rabbit
Üye
İyi olur :D

PS: hikaye acilen kapatmamın gerekmesi sebebiyle yarım kalmıştı. devam ediyorum.
talonmaster
Üye
şero harap haldeki geminin koridorlarında yol alıyordu."aman çok güzel"diye içinden geçirdi."ben o şirin marineyi bulursam-"
bir anda telsizinden cızırtılar gelmeye başladı.arayan ravendi
-şero şero iyimisin
-sen kendinden haber ver
-beni merak etme derhal kaptan köşküne gel.konuşmamız lazım
"tamam"diyerek yola koyuldu

bir kaç dakika sonra

-ne yani hiç işimiz kalmadı bi de bu
gözüle kalixis'e küçümser bir biçimde bakmaya başladı."bi de bu bebeleri mi kollayacağız"raven "etrafına bak istersen"dedi şeroya ellerini iki yana açıp"geminin durumunu anlattım uzun bir süre daha burdayız."
-unuttun galiba
-yoo biliyorum engizisyoncular ve kan melekleri hala burda
-ne nasıl
"sıs lan bebe"diyerek şero kalixis'e tokat atar bunun üzerie kalixis yanıdaki terminetör çavuşu ile silahlarını çeker.raven araya girerek"kesin şunu şero sende bir arkadaşa iyilik yapıp bir süre bu duruma göz yummanı istiyorum"dedi
-bunların yamuk yapmayacakları ne malum
-biz siz değiliz
"ben şimdi senin"diyerek raveni ittirmeye çalıştı.durumda sıkılan raven"şero otur yerine"diyeren raptoru iter.verdiği çeviklikle ayakları üstünde durmayı başaran şero konuşmasına devam eder
-raven onlara güvenemeyiz
-merak etme burdan kurtulmamız için onlarla çalışmamız şart

söz taşıyanlar üssü işkence katedrali

"lordlarım lütfen"diye yalvarıyordu kara vaiz.çektiği acılar bir insanı öldürebilecek cinstendi.havada hiçbir şekilde bir şeye bağlı olmaksızın asılı duruyordu fakat  çektiği acılar tarif edilemezdi.vaizin karşısında duran iblis prens lorgar öfkeyle kükredi"sabrımın sonuna geldim artık vaiz"dedi. ve sonra onu yerden kesen büyüyü bozmasıyla eliphas yere düştü.olduğu yerde iki büklüm kıvranan vaizin başında duran iblis prens"ama sana bir şans veriyorum"dedi."çünkü hırsızlar hala burda git ve onları bana getir.diri istiyorum hepsini yoksa acın çekilmez olur"
Anicetus Aietes
Üye
Hımm öyleyse Eldar'a ihtiyaç olduğunda bir ses ederseniz sevinirim :D
Kalixis
Üye
Bizim Eldar'a ihtiyacımız olduğu zaman değil sen istediğin zaman gel :D
Yüzbaşı Kalixis kendinden daha yaşlı olan raven'a ve şero'ya baktı içinden sadece nefret geliyordu onlara karşı ancak aklına birşey geldi makine dairesindeki bomba iki patlama şekilliydi ilk patlama iyi zarar verse de ilk patlamanın görevi ikinci olan daha büyük bir patlamaya dönüşmeyi sağlayan reaksiyonu harekete geçiriyordu.Kalixis:Şero bombaların hepsini tam olarak imha ettiğine emin..
-elbette eminim ben bu işlerde senin gibi daha çocuk deği...
-aptal bir bomba iki ksımlıydı hepsini düzgün imha ettiğine emin misin? diyecekti ki bir patlama gerçekleşti patlama içeriden gelmişti ancak komuta odasına zarar vermemişti ancak gemi sallanmıştı ve gemideki herkes birbirine silah doğrultmuştu.Sonra raven şöyle dedi:Şero bizzat sen git bak ve hasar raporu ver yanına birkaç raptor al.Şero gittikten sonra da Raven şöyle dedi:Sen kalixis neden bize daha önceden bunu söylemedin?
-hatırlamıyordum.
-Ancak ne kadar iblis ve chaos uşağı varsa buraya gelecekler
-Sende onlardan biri değilmisin?
-Kütüphanecin de onlardan biri değil mi?dedikten sonra şero'dan ses geldi:Motorlar yanmış çalıştırmanın imkanı yok...
dedikten sonra ise daha karanlık birşeyin sesi duyuldu iblisler gemiden içeri girmişlerdi...
discussioncontroller