Girmiyor
Misafir
MySQL server has gone away SQL=SELECT m.*, sum(case when p.published=1 then 1 else 0 end) as cnt\nFROM jos_menu AS m\nLEFT JOIN jos_menu AS p ON p.parent = m.id\nWHERE m.menutype=\'mainmenu\' AND m.published=\'1\' AND m.access <= \'0\'\nGROUP BY m.id ORDER BY m.parent, m.orderingMySQL server has gone away SQL=SELECT m.*, sum(case when p.published=1 then 1 else 0 end) as cnt\nFROM jos_menu AS m\nLEFT JOIN jos_menu AS p ON p.parent = m.id\nWHERE m.menutype=\'mainmenu\' AND m.published=\'1\' AND m.access <= \'0\'\nGROUP BY m.id ORDER BY m.parent, m.ordering <br />
Bilkent'in yurduna taşındım ve taşındığımdan beri siteye ne zaman girmeye çalışsam 1-2 dakika sürüyor ve girincede login panelinde bu error oluyor. Refreshleyip bir daha girmek gerekiyor o da 1-2 dakika sürüyor ve siteye girme konusunda büyük bir caydırıcı etki yaratıyor. Kaç gündür ne kadar az online oldum sırf bu yüzden :S

edit: sağol :)
Misafir
MySQL server has gone away? xD
Bu arada hayırlı olsun abi Bilkent falan :)
macross
Üye

göz var sende kurşun döktür istersen. :P

site çöktü hatası dışında bende de bu veya buna benzer (dilini nalamadığımdan hiç bulaşmadım) bir hata veriyor. sitenin normalleri artık bunlar bildiğimiz üzere.

ve son birkaç gündür çökme sayısı arttı allah sonumuzu hayır etsin diyorum.
DharkanDharkan
Üye
Acele etme girer. Biraz bekliyorum öyle giriyorum ben, durmadan deneyince olmuyor.
ElegostElegost
Üye
Zorla.
Secret_Assassin
Üye
Durmadan denerseniz kafayı yersiniz zaten.
Misafir
Elegost dedi:

Zorla.

lafı ağzımdan aldın v2
Esiax
Üye
Maralais dedi:

lafı ağzımdan aldın v2

lafı ağzımdan aldın v3
discussioncontroller