Siege of Mirkwood
L.Goshin
Üye
İki satır hemen birşeyler karalamaya çalıştım. Afiyet ola. :)

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=the+lord+of+the+rings+online+siege+of+mirkwood
TheodrienTheodrien
Mod
L.Goshin
Üye
USA satış fiyatı 19 dolar olacak(mış). Artık mount üzerinde de npc'ler ile iletişime geçilebilecek, mount'lar inventory'de yer tutmayacak, Dol Guldur'daki büyük raid'de Cadı Kral'la değil, Khamul ile ceng edecekmişiz (kendisi ikinci en güçlü Yüzük Tayfı, Dol Guldur Komutanı ve Hobbitler ağaç kovuğuna saklandığında onları koklayarak bulmaya çalışan Tayf'ın bizzat kendisi).

Öte yandan bu bir mini-expansion olacak ve gelecek yıl içinde(ki bahar diye tahmin ediyorum) Volume 3 Riders of Rohan gelecek (gibi).
L.Goshin
Üye
Oyun içi görüntüleri içeren 4dk'lık bir video:

dealenki
Üye
Volume 3'ü esas 4 gözle bekliyorum ^^
L.Goshin
Üye
Ocak - Şubat'tan evel gelmez diye tahmin ediyorum.

Ve SoM bir mini-exp. değil, başlı başına bir ek paket imiş. Volume 3'e free update'ler ile başlayacakmışız!

Tek bir arzum var... Isengard ve Saruman'ı artık görebilmek!  :hmm:
TheodrienTheodrien
Mod
At üstünde Rohan toprakları üzerinde savaşmadan, Saruman'ı görsek ne olur :P
Infrawhite
Üye
Expansion ile gelen yeniliklerden birisi daha interaktif bir mount sistemi. Yani bir sonraki expansion'a bazı hintler veriyorlar bence Theo, at üstünde NPClerle konuşmak ve bölgeler arası transactionlardan geçmek mümkün artık. Rohan'ı eklediklerinde mounted combatı da ekleyeceklerine inanıyorum.
Silverlex
Üye
Mounted combat denilince birden at üstünde LS açmış cpt geldi aklıma :P
Infrawhite
Üye
işin kötüsü at üstünde zıplanmıyor rahat, yine inmek zorunda kalacağım ben onu da katmazlarsa =(
L.Goshin
Üye
1 Aralık 2099 Resmi Launch tarihi!

Yeni bilgiler ve ilk screenshotlar için: www.lotro.com/mirkwood
discussioncontroller