Siege of Mirkwood
L.Goshin
Üye
Ne tür bir karışıklık? :)
lotro_tr_31
Üye
Kan gövdeyi götürcek gibi duruyor her zamankinden daha bir savaşçıl olucaz artık :D
Spirit
Üye
Bunun birde özel versiyonu olacakmış içinde oyuniçi bazı nesneler, karakter slotu vs. olan
lotro_tr_31
Üye
özel versiyon değil normal standart paket birde special paket olarak satışa sunuldu.
http://lotro-europe.com/siege-of-mirkwood/preorder.php
Spirit
Üye
Özel versiyon vay da Special paket. İkisi de aynı şey. İsimlere bu kadar takılmayın. Benim bahsettiğim de aynı.
L.Goshin
Üye
Son 2 hafta!

3 Aralık 2009, EU oyuncuları için Mirkwood zamanı! :D

Bu arada Volume 2'yi nihayete erdirecek olan Book 9 tam tamına 18 chapter imiş! Beta'da oynama şansı bulan herkes!!! şimdiye dek yapılmış en iyi, en duygusal, en Epik book olduğunu ve Volume 1 B14 'ün o güçlü hikayesini, vuruculuğunu ikiye katlayıp Moria 'ya müthiş bir final getirdiğini söylüyor.

Sonrası mı, benden duymuş olmayın ama .. Theoden Kral bizi bekler! Rohirrim!

Not: Session play'ler sayesinde yine yüzyıllarca geçmişe gidip, Gri Gandalf 'ın Mirkwood ve Necromancer ile ilgili çalışmalarını göreceğiz! Sauron'un dönüşünü kendisi müjdeleyecek!

TheodrienTheodrien
Mod
Abi yapmasınlar şunu ya. Zaten işten vakit bulamıyorum. Dönmek için Rohan paketini beklerken, beni böyle erkenden döndürecekler oyuna bu paket yüzünden :P

Aralık gelsin de döneyim oyuna bari.
lotro_tr_31
Üye
oooo güzelmiş bak şimdi dahada heyecanlandım :)
L.Goshin
Üye
Son 2 gün! (EU için 4.)

Koca forumda benden başka bekleyen yok sanırım. :)

Neyse, Skirmish sistemi sayesinde Shire'ın artık bozulmaya başladığını, Hobbit'lerin tutsaklık günlerinin başladığını,... söylemiş miydim?

Bu arada Epic Book 9, Galadriel'den aldığımız bir mektup ile başlıyormuş. Büyük merak içerisindeyim.

Not: Örümcek fobisi olanlar; Mirkwood'un yeni örümcekleri cidden çok rahatsız edici!
TheodrienTheodrien
Mod
Bekleyen var da, bu forumda beklemiyorlar :P
discussioncontroller