Heroes of Newerth
Tanzer
Üye
Beyler bu oyunu ben yeni duydum anca çıkalı sanırım biraz uzunca bir süre olmuş kendisi DOTA nın yeni nesil grafiklerle yenilenmiş altyapı ile çıkmış hali yani Warcraft III olmadan tamamiyle kendi başına bir oyun. oyun kapalı betada şu anda daha ayrıntılı bilgi için.
Ningushi
Üye
HoN şu an kapalı betada fakat sitenin sol üst kısmından açık beta başladığında haber alabilmek için e-mailinizi kayıt edebiliyorsunuz.
darkblues
Üye
Çakma Dota :) bölümü bari deyistirselermis ana bölümü dota nın aynısı .
SerGeanT
Üye
Beta key arıyorum 1 haftadır, bulamadım hiç bi yerde. Bulana kadar League of Legends'a devam..
Misafir
Sanırım dotanın yeni versiyonu çıkmıcakmış.Satın almışlar adamlar.Ben öyle duydum yani.Gerçek olmayabilir.
raistlinthewiz
Üye
denemek isteyenler için http://forum.dvoturk.com/haberler-2/300-adet-heroes-newerth-betakey-dagitiyoruz-5773/ adresinde 300 adet betakey dağıtıyoruz. hala 200 adet key mevcut, hızlı davranan alır :)
SerGeanT
Üye
Koştum! Yetişirim umarım.

Anında edit: Yetiştim. Teşükkürler :)

Alta: Baktım, bitmişti orda da. Facebook'da 75.000 tane vermişler, onu da kaçırmıştım.
[WT]Elessar
Üye
SerGeanT dedi:

Beta key arıyorum 1 haftadır, bulamadım hiç bi yerde. Bulana kadar League of Legends'a devam..

GamesRadar'a da bir bak; ben oradan alıyorum Beta Key'lerimi... :D

Dipnot: Bir Türk oyuncu grubu S2 Games ile anlaşıp oyunu şimdiden Türkçe'ye çevirmeye başlamışlar. Bu da size bilgi olsun.. (:
Misafir
Ben biraz oynadım Warcraft 3'ün kendisinden kaynaklanan bir kaç sistem değişikliği yapılamıyordu Dota'ya onlar bu oyunda var. Bunlar artı özellikler ama itemlar olarak Dota'ya nazaran yetersiz kalıyor. Birde bazı herolar Dota'dakinin aynısı :P
Ningushi
Üye
Satın almalarına pek gerek yok aslında. Heroes of Newerth'ü yapan kişiler DoTA haritasını yapan IceFrog'tan izin almışlar. İzlediğim videolarda ve sitede neredeyse bütün heroların ve haritanın aynı olması nedeniyle DoTA nın yerini olabilir. IceFrog ta yeni haritaları HoN için çıkarabilir. (Map Editor u olduğu yazıyor sitesinde.)
[WT]Elessar
Üye
Ningushi dedi:

Satın almalarına pek gerek yok aslında. Heroes of Newerth'ü yapan kişiler DoTA haritasını yapan kişiler WC3 yeni versiyonlar için yetersiz olduğunu düşünüp yeni bir oyuna dönüştümeye karar verdiler. O yüzden herolar harita çoğu aynı sadece grafik değişik diyebiliriz.

Aynı kişiler değil; DotA haritasını IceFrog lakaplı biri yaptı; S2 Games ise Savage oyunları ile biliniyor. IceFrog'dan izin alındığı yazıyordu hatta sözleşmede...
discussioncontroller