Heroes of Newerth
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
acdervisacdervis
Mod
Diyor ki kalan HoNcular beta keylerini bekliyor.
Amenquiver
Mod
Sonunda Audio ile güzel oyun çıkardık. Clandan 3 kişi olunca ihtimal artıyor tabii.

Devom öper bu arada eheh.
[Deleted User]
Amenquiver
Mod
Abi Monkey King baya özürlü bir hero onu durdurmak zor. En güzel yol target disable skilleri. Ws, Polly falan yamultur onu.

Armadon'un uzmanlaşması gereken tek bir alan var: Hayatta kalma. Ne kadar hayatta kalırsa etrafına o kadar çok dmg dağıtıyor zira.

Keeper içinse dakika 1'den hiç üşenmeden reveal ward almak lazım. Hadi adamın init yapmasını engelleyemedin, Shrunken falan çok iş görür. Onun dışında oyunda Elec varsa o da ultisiyle milleti ultiden kurtarabiliyor. Keeper o kadar sorun değil, 2 3 kere düzgün gang yaparsan yamulur. Çok fazla pushluyor bir tek o sıkıntı. O da alan skilleriyle halledilir.
Gabriel Angelos
Üye
Scout çok hoşuma gidiyor ya,oynamayı bilince aşırı zevkli bir hero.Yinede gravekeeper'ı tek geçerim.
Amenquiver
Mod
Scout konusunda çok iddialıyım. Avrupa'da mid-scout kavramını ben bile çıkarmış olabilirim eheheh. Ayrıca Defiler'dan sonra oyunun en iyi silencına sahip.

Öff canım çekti harbiden, akşam oynayayım.
[Deleted User]
Amenquiver
Mod
Öncelikle oyunda Parasite varsa kesinlikle bulunduğu ormanın çıkışına ward koymak lazım. Para, en iyi gang yapan ormancı. Koridordaki adam da biraz iyiyse dk 10 olmadan 4 5 kill alırlar oyunun başındaki ncler herolara göre nispeten güçlü olduğundan. Onun dışında çok sapık bir hero, kastıysa can çekiştirir. En güzeli toplu halde dolaşmak. Dw, Scout, Parasite gibi herolar toplu halde dolaşılınca boş herolara dönüşüyorlar.
Gabriel Angelos
Üye
para değilde tremble sorun ya.iyi oynayan tremble olunca durdurulamıyor

audio senin oyunlarına giren benim =D.bi birlikte oynayamadık bende nasıl oynuyorsun diye bakmak için spectledim :P
discussioncontroller