Heroes of Newerth
RelentlessRelentless
Üye
emin ol dota da, lol da bu konuda ayrı.

bugün dota da ben de çok ilginç birisiyle tanıştım. herkese "faking sub zero" diyip duruyordu. bildiğin faking yazdı. manası nedir çözemedik. allahı var kötü oyuncu değildi ama, bildiğin flamer.
Gabriel Angelos
Üye
abi ama hon bambaşka bi olay,cidden bambaşka,oynayın anlarsınız,yahu herif sırf bi adama gıck oldu diye tüm oyun feedledi tower dive yaptı,oyunu kaybettik,sadece bir KS yüzünden.
RelentlessRelentless
Üye
bizim forumda bile var kasti feedleyenler. daha üstüne demeye gerek yok elin rusu neler yapıyor sen düşün.
Gabriel Angelos
Üye
yinede dota'da çok oynayan olduğu için kolayca bulabiliyorsunuz,HoN'da böyle birşey yok,çok oynayan yok tanıdığım.(Türk var fakat düz mantıkta,küfür ve ölünce başkasına suç atma mantığıyla oynuyorlar)
Gabriel Angelos
Üye
aynen öyle Audio,1600 mmr,hani düşük olsa tamam fakat 1600!?
Ve evet,MK'nın olmazsa olmaz itemidir Sol,herifin(çocuk) dediği aynen şu; "OMG look at this ************ing MK's items,****** noob ***** your mother" diye başlayıp dümdüz devam etti
LovermanLoverman
Üye
Abi oyun tırt ya daha neyi diretiyorsunuz anlamıyorum, grafik olarak bile yetersiz artık, kitleye falan gelmiyorum. İçim bayılıyor dotadan sonra.
Gabriel Angelos
Üye
İlk olarak eğer bu oyunda community iğrenç olmasaydı dota,lol(ve diğer moba oyunları) gibi oyunları her türlü dağıtırdı,ki HoN 3.0 diye bir olay geliyor,grafikler ve arayüz tamamen yenilenicekti.çıktı mı bilmiyorum,son oyunumdan sonra anında bilgisayardan sildim
LovermanLoverman
Üye
Onca op hero olduktan sonra 3.0 gelse nedir, şahsen arkadaşıma anlam veremiyorum 6 yıl dota oynadı, 2 yıldır hon oynuyor, dota 2'den nefret ediyormuş, oyunu biraz yavaşlatıp heroları elden geçirip adam akıllı bir kitleye ulaşamadıkları sürece yüzüne bakmam, hani dota 2 de öyle iç açmıyor ama bu tamamen iç karartıyor. Adamın hatrı için giriyorum, sıkılıyorum dakikalarca yahu. Seni dota'ya alalım.
Amenquiver
Mod
HoN > DotA ama el mecbur yani.

Beğenenler: SilentHunter

RaideN
Üye
lol > all
discussioncontroller