Oyunlarda Şiddet
yastokyastok
Üye
Oyunlardaki Şiddet vol:1
- Ne o len hala geçemedin mi bölümü
- Nasıl geçiyim hacı. Adamlar iki uçuş görevi verecek diye 10 bölümlük uçuş dersinden geçiriyorlar beni. Uçuş dersi de mantıklı olsa bari.
- Beceremiyorsun diye oyuna bok atma oğlum
- Ne alakası var abi. Aha şu uçakla hiç çarpmadan 2 saat uçuş yapabilirim.
- Yapamazsın benzin yetmez.
- Lafın gelişi diyom abi
- Uçak yerine lafın gelişine bakarsan başaramazsın tabi
- Senin şu lafı bir yerden yakalayıp espri yapma çabaların bana hiç yardımcı olmuyor abi
- Sana yardım etmek isteyen kim. İyi bir oyuncu, yalnız bir savaşçıya benzer.
- Kötü bir oyunda, bu kahramanı canından bezdiren adama
- Lan, Resident Evil’ın bonus yaratığı. Senin şu an oynadığın oyunun en iyi oyunlar listesine girdiğinin farkında mısın.
- Bence yanılıyorsun abi. İyi bir oyundan zorluk derecesinin bir mantığı olur. Havadaki çemberin ortasından geçmeye çalışmanın ne gibi bir gerekçesi olabilir. Havada otoban yapacaklarda benim mi haberim yok
- Lan zeka oyunların bir numaralı kötü oyuncusu. Ondaki amaç uçağın rotasından çıkmadan ilerlemek.
- Arabalarla şehirde dehşet saçtığım, motosikletle her yerden atladığım, bisikletle milleti kurşunlayıp, tankla şehri yok ettiğim bir oyunda uçağı rotada kullanmam gerektiğini mi söylüyorsun.
- Lan, levyeyi kafaya yemiş yassı kafalı yaratık. Yerde kapışırken üzerine bir roket atar gelmiyor. Bu görevde başarılı olamasan işin zor.
- Ne yani? Koca şehirde tek korkmak gereken bu roket atar mı yani
- Sadece bu değil tabi. Ayrıca şu salaklığına da bir çare bulman lazım
- Hakaret etmek senin zayıflığını gösterir abi.
- Ulan polislerden kaçamayan dangalak sokak yarışçısı. Sabahtan beri yaptığım hakaretlerin bir tek bu bölümünü anladığına göre söylediklerimde haklıyım.
- Hayır abi hepsinin farkındaydım saygımdan bir şey demiyordum.
- Öyle olsun bakalım. Bu arada dost acı söyler.
- Sen bu mideyle ancak acılı lahmacun söyleyebilirsin abi.
- Bak sende hakaret etmeye başladın.
- Ne yapayım dayanamadım. Bu arada o kadar şişmansın ki seni bakmadan da görebiliyorum.
- Beni sinirlendiremesin canım.
- Hakikaten öyle. Şişmanlığını bu kadar özümsemiş az insana rastlanır. Kendinle barışık olmana hayran kaldım. Yalnız kendin dışında birazda bizle barışık olsan da şu bölümü benim için geçsen.
- Senin geçmen daha iyi olmaz mıydı. Zor bir işi başarmanın duygusun tatmış olurdun
- Bu duyguyu yaşamak istesem ÖSS’yi kazanırdım abi. Ona harcamadığım dikkat ve özeni buna gösteremem şimdi. Bilgisayarla sevişen bir insan olarak bu konuda bana yardımcı olursan sevinirim.
- Peki geçeyim bakalım.
- Dur sana oturman için çekyat getiriyim abi. Koltuğa sığmadığın gerçeğini özümsemişsindir inşallah.
- Yok sen çok kaşından. Gel lan buraya
- Vurma abi. bana teşekkür etmen lazım abi
- Nedenmiş o.
- Bir zayıf noktanı buldum ya abi. İlerisi için güzel bir gelişme
- Bittin lan sen
- Yeme abi beni
                                                                             Yasin Tokay                                                                                       

Beğenenler: Pazarlamacı

yastokyastok
Üye
Devamı haftaya

Beğenenler: Bonecrusher

Jedi Panelvan
Üye
Siddetle kiniyoruz..
Misafir
cool ctory bro.
darkprensdarkprens
Üye
Maralais dedi:

cool ctory bro.

Demekki bunu yazman gerekiyordu :P
matrklorm
Üye
Dialog vedat özdemiroğluyla mı geçiyo?
Yatağan
Üye
matrklorm dedi:

;D
Lacunar
Üye
:rofl:
yastokyastok
Üye
matrklorm dedi:

bu tamamen benim yazdığım ufak skeçlerin bir bölümü. diğer bölümleri yazdıkça sizlerle paylaşacağım.
yastokyastok
Üye
Oyunlardaki Şiddet vol:2
- Yolların kralıyım lan sıkıysa yakalayın beni artık
- Ne bağırıyorsun oğlum gene sesin mahalleden duyuluyor
- A anne sen ne zaman geldin
- Delirmeye başlamadan 3 dakika önce. Gene o araba yarışını mı oynuyorsun sen.
- Evet anne
- Sen bu oyunu ehliyet almadan önce eğitim görmek için aldığını söylememiş miydin bana
- Evet anne öyle zaten. Baksana şehir gerçek hayattaki gibi tasarlanmış. Ayrıca bu oyunda kurallara uymayınca polisler seni yakalıyor.
- Bana bak bana yalan söyleme bu oyun hiçte eğitim oyununa benzemiyor. Bildiğin hız oyunu bu
- Öyle değil anne bu oyunda amaç hız değil kurallara uymak yoksa neden polis yapsınlar ki
- Bu çıpıldak kızlar ne için peki. Onlarda ders veren hocalar olsa gerek.
- Ne kadar akıllısın anne her şeyi hemende çözüyorsun.
- Utanmıyor musun bu çıpıldak kadınlara bakmaya. Günah olduğunu bilmiyor musun yoksa.
- Biliyorum anne. Ama bunlar gerçek değil ki sadece çizim. Dinimizde çizgilere bakmanın yasak olduğu yazmıyor
- Bu kadar gerçekçi yaparlarsa yasak olmaz mı heç. Hatta gerçeğinden daha güzel duruyorlar. Gerçeğinde kusur olur bunlara hiç yok.
- Anne bunlar sadece milyonlarca pikselden oluşan gelişmiş bir grafik sadece. İnsan üzerinde ne gibi bir etkisi olabilir ki.
- Seni gibi araba fobisi olan birini otoban hız manyağı yapacak kadar etkililer işte.
- O benim içimde yatan ralli aşkı anne.
- Benim tek gördüğüm koltukta yatan koca bir adam. Bu böyle gitmez oğlum seni hemen evlendirip bu hayattan kurtarmamız lazım. Yoksa ömrünü bu sanal orospularla hayal kurarak geçireceksin.
- Ama anne daha bir işim bile yok
- Hiç olmasını ister gibi bir halinde yok. En azından evlilik seni çalışmak için kamçılar.
- Aman allahım sen ciddisin. Daha okulum da bitmedi
- Oyunları bitirmeye çalışmaktan ona pek zaman ayırdığın yok zaten.
- Tamam anne sana söz veriyorum artık oyun yok.
- Ha şöyle
- Bu sene okul bitiyor ayrıca askerlikten gelinip iş bakılıyor. Ama evlilik için çok erken
- Sana son bir şans evladım. Umarım akıllılık yapıp çalışırsın yoksa
- Hemen gidiyorum anne.
- (Çocuk gider) Bu yeni nesli ancak evlilik korkutur. Bu arada bende kaldığım yerden devam edeyim şu oyuna

Yasin Tokay

Beğenenler: ultimate_35, Pazarlamacı

yastokyastok
Üye
Devam Edecek

Beğenenler: Bonecrusher

discussioncontroller