Oyunlarda Şiddet
defecteddefected
Üye
BonecrusherBonecrusher
Üye
adamın yazdıklarına hiç bakmadan attın di mi defected :D

bu arada devamı da gelmemiş zaten
defecteddefected
Üye
başka başlık bulamadım :D
yastokyastok
Üye
Oyunlardaki Şiddet Vol: 3
- Gebereceksiniz hepiniz soyunuzu kurutup kışın yiye cem lan sizin.
- Ya kardeşim çıksana artık şu bilgisayardan senin yüzünden tezimi bitiremeyeceğim ama
- Tamam abla biraz daha sabret şu zindanı da geçiyim bırakacağım
- Ne zindanı neden bahsediyorsun sen
- Yaratıkları öldürdüğüm zindan abla ne kadar cahilsin.
- İyide zaten zindan dalarsa cezalandırılmışlardır sen niye gidip öldürüyorsun ki onları
- Amaç o zaten abla zindanlarda kalan yaratıkları öldürmek
- Bu ne salakça bir mantık! Bir kahraman dışarıdaki adamları öldürür zaten içeri tıkılmışları değil
- Yahu zindan dediğin o bildiğin zindan değil mağaralar aslında onlar. Senin amacında onların bölgesine girip hepsini öldürmek. Ben niye anlatıyorum ki bunları sana
- Emperyalist sistemin görüşlerini bir oyun vasıtasıyla sizlere geçirmeye çalışıyorlar işte. Başkasını toprağını istediğin gibi gir onları öldür. Eline geçen ne peki? Ya uyuşturucu üretecek topraklar ya da petrol.
- Yahu abla şurada iki dakika oyun zevkimiz var onu bile kendi devrimci görüşlerine alet ettin ya bravo sana. Ne hödüğü belirsiz yaratıkları öldürüp insanlığı kurtarıyorum ben burada senin söylediğine bak. Buradaki amaç senin anladığın gibi basit değil yani.
- O yaratıkları öldürüp insanlığı kurtarmak mı? Güldürme beni Allah aşkına. Sen onların yanına gitmesen güneş almaya bile çıkmazlar
- Onlar oradan da şeytanı planlar yapabilirler. Bak Amerika’ya, sadece beyaz saraydan tüm dünyayı karıştı yor şerefsizler.
- Bu söylediğin inanılmaz teknolojik istihbarata ve kitle imha silahlarına sahipsen olabilir canım.
- Sen bu yaratıkları küçümseme ablacığım. Kendileri iğrenç olmanın ötesinde akılılarda Bana bir tuzaklar kuruyorlar İndi_yana Johns bile çıkarken kim vurdu bana ya gider.
- Senin kişisel gelişine ne kazandırıyor bu oyunlar.
- Bak o konuda bir bok kazandırmadığının farkındayım. Amaç zaten eğlenmek abla. Ne yani ömür boyu çalışıp aya çıksan ne olacak. Öbür dünyada melekler ile küreselleşen dünyanın sosyal sonuçlarını mı tartışacaksın.
- Şu kısacık ömürde daha çok öğrenmek daha çok şey görmek ve daha iyi yaşamak varken kendini bu masaya kilitleyen bir zihniyetin kurduğu mantıktan ancak bunu bekliyordum zaten.
- Beklediğin belli hemen cevabı hazırlamışsın.
- Hazırların ben. Çabuk bitir şunu yeterince saçmalık gördüm zaten. Şuraya bak etraf kandan geçilmiyor. Sahte kahraman seni. Mahsum yaratıkların katili seni
- Evet mahsum o yüzden hep bir ağızdan yıkılmadım ayaktayım diyorlar baksana. İliğimi kemiğimi kuruttular be! Neresi masum bunların
- Ne yapmışlar peki?
- Anlaşıldı sana olayı etraflıca anlatmam lazım. Yoksa beni rahat bırakmayacaksın. Şimdi abla bu oyunda kralı bu yaratıkların başındaki bir dallama öldürdü. Amaçları krallığa son verip dünyadan insan neslini ortadan kaldırmak. Bende kralı öldüren bu dallamaya ulaşmak için ipuçlarına ulaşıp onu yenebilmek içinde güç topluyorum.
- Güç toplamak mı?
- Evet şu kutulardaki ve yerdeki şeyleri toplayarak level atlamam ve yeni büyüler öğrenmem lazım.
- Level
- Yani karakteri geliştirmek
- Benim bildiğim onun için kitap okuyup çalışmak lazım.
- Burada öyle değil abla. Bu oyundaki amaç yeni karakterler yaratmak.
- Önce gerçek hayattakini bir yarat da sonra sanal olana geçersin
- Anlamayacağını bilmeme rağmen yinede şansımı denedim
- Sana karakter geliştirmek içim çok güzel bir şans vereceğim kardeşim
- Bir saat daha oynamana izin mi vereceksin
- Hayır salak kardeşim. Şu anda ablana bilgisayarı bırakıp ödevlerine yardım ederek onu ileride suçluları cezalandıracağı bir hâkime dönüştürmek görevini veriyorum sana.
- Çok sıkıcı bir göreve benziyor. Bir kere içinde kan yok şiddet yok. Gizem yok
- Sen bunları kafana takma kardeşim ben seni bir güzel babama şikâyet edip hepsini yaşatırım sana.
- Bunun gizemi nerde peki
- Babamın seni nasıl hırpalayacağını bilmemen de tabi, biliyorsun kendisi ceza teknikleri bakımından Ebugariptekilere taş çıkartır
- Bende bu zindanı sonra geçmeyi düşünüyordum zaten
- Bak oyunlar ne kadar faydasız şu zamana kadar senin düşünmeni engelliyorlarmış.

Beğenenler: Pazarlamacı

rubyredrubyred
Üye

bu arada devamı da gelmemiş zaten

IN YO FACE
BonecrusherBonecrusher
Üye
yazdığım vakitlerde devamı gelmiş mi, gelmemiş.
o yüzden
your argument is invalid!
ultimate_35ultimate_35
Üye
çok iyi olmuş devamını bekliyoruz
LovermanLoverman
Üye
depresyonlardan depresyonlara akıyoruz yine bakıyorum : )
discussioncontroller