Wii HD
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ne kadara aldın konsolu?
liquoredmindliquoredmind
Üye
€350 civarı bir fiyatı var, Hollanda'dan aldırdım, siyah premium versiyonu...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şu konsolu sırf Super Mario 3D World ve Super Smash Bros. for Wii U için bile alabilirim

ama sonra kuzu kuzu yatacak.

Sahibinden.com'da 8gb'lığı 950 TL. Biraz pahalı geldi.
darkprensdarkprens
Üye
Pahali tabi :D Mario oyunlarinin hepsi mi bu kadar guzel olur ya.

Bunun disinda 2-3 tane daha mario oyunu var onlarla da vakit oldurursun. Hem sirf o degil ki Pikmin 3 var, Xenoblade sequel, bayonetta 2, var oglu var :D Nintendoland bile gayet eglenceli bi oyun.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sonic Lost World, Donkey Kong Country: Tropical Freeze ve Mario Kart 8 de var gerçi. :D

Benim anlamadığım, neden remake Zelda? Ve neden Metroid oyunu yapılmadı?

Bu konsolun kaderide muhtemelen Gamecube gibi olacak. Neyse, seneye ucuzlarsa alacağım 8gb'lığından. Sırf beyaz olduğu için feci hoşuma gidiyor.

darkprensdarkprens
Üye
Remake zelda buyuk ihitimalle duyurulcak bir zelda oyunu icin daha fazla gaza getirmek icindir. Metroid de cikar, cikmazsa ayip olur :D

Su oyunlari duyunca yine bi wii u alasm geldi. Yalniz cok yer kapliyor kendisi ozellikle o adaptoruyle falan.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Nintendo'nun bölge kilidi inadı olmasa, NTSC'lisinden bir tane çakarım. Ya da softmod bir an önce çıksın. :D
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Mister NoseMister Nose
Üye
Pikmin ve Monster Hunter için alasım var bu aleti yaw.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Amazon.de konsol gönderiyor. Monster Hunter'li paket 299 avro, içinde ekstradan pro gamepad çıkıyor.

http://www.amazon.de/gp/product/B00BFX78VK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Ben de bu konsolu sırf Super Mario 3D World için alabilirim. İlerde kesin Super Mario Galaxy 3'de çıkar. =(
discussioncontroller