Wii HD
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Wii U Unboxing

darkprensdarkprens
Üye
Wii U'yu cok sevmeye basladim acikcasi, ciktiktan sonra dussun biraz fiyati kesin alirim.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Van Gogh!

image
image
gameovergameover
Üye
Artık başlığın ismi değişmeli bence =) Var mı bu konsolu alan / deneyen?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kötü giden Wii U satışlarını birazda olsa hareketlendirecektir.

İlla git Wii U al diyorlar.

Beğenenler: dodger

liquoredmindliquoredmind
Üye
Ben aldım ve aletten hiç memnun değilim, o kadar ki ailemin yaşadığı eve sipariş etmiştim tatilde gittim biraz oynadım ve orada bıraktım. Batman Arkham City Armored Edition (sanırım böyleydi adı) ve ZombieU ile birlikte aldım. Arkham City tam bir felaket, oyun bazı yerlerde 15 kare saniyeye düşmeyi başardı bariz bir şekilde, WiiU gamepad'inin işlevleri çok yapmacık. ZombieU ise beklediğimden çok kötü bir oyun. Melee sistemi yerlerde sürünüyor oyunun zombiye bir tane vur geri çekil atak yapsın bir daha vurdan başka hiçbir şey olmuyor... Atmosfer iyi, grafikler idare eder ama onlarda benim için kurtarmadı oyunu.

Bayonetta 2 ve Xenoblade'in devamı dedikleri ismi belli olmayan oyun dışında şu an gelecek yada hali hazırda WiiU'da olan hiçbir oyun ilgimi çekmiyor ne yazık ki. Ancak onlar çıkarsa kutusundan çıkartır tekrar kurarım aleti...
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Ne için aldın peki aleti? 1-2 oyun için mi? Bi Mario, bi Zelda, bi Kirby, Sonic sevmiyorsan?

Yoksa gamepad olayı mı büyüledi? Ya da paramı b*k?
Zodiac
Üye
Spoiler:
image

Beğenenler: dodger, deLLy99

liquoredmindliquoredmind
Üye

Ne için aldın peki aleti? 1-2 oyun için mi? Bi Mario, bi Zelda, bi Kirby, Sonic sevmiyorsan?

Yoksa gamepad olayı mı büyüledi? Ya da paramı b*k?

Param çok değil ama bunlar için çalışıp bir kenara para koyuyorum, forumda bilen bilir baya geniş bir konsol arşivim var (Colecovision, Atari2600 civarından başlayan, hatta birkaç Pong konsolum bile var) bir tür koleksiyoncu diyebilirsin.

Aleti neden aldım dersen, gamepad ilgimi çekmişti, onun dışında ileride bir Zelda çıkması olasılığı ya da bir Metroid oyunun çıkması olasılığı yüzünden edindim. Nintendo bu iki sevdiğim fikri mülkte bugüne kadar kötü oyun yapmadı ve iki seriyi de severim

Ha beklediğim oyun Zelda oyunu Windwaker HD'miydi, hayır. Sonuçta oyuna yeni dinamikler falan eklemiş olsalar da hikaye aynı hikaye...

Beğenenler: Cloud_Strife

discussioncontroller