Disgaea 2: Dark Hero Days
hi_jackerhi_jacker
Üye
Disgaea 1 en sevdiğim oyunlardandı ama bu ikincisini gerçekten hiç sevmedim. Adell de Rosalyn de çok uyuz. Oyunun sonunu zor getirdim. Axel de Midboss yerine gelmiş, ama çok daha kalitesiz olmuş, çok da fena olmamakla birlikte (Midboss fanıyım yani onu çıkarabilirsiniz). Oyundaki zombi kameraman ve Kurtis'in ceptelefonu dışında nerdeyse hiç bir şey Disgaea 1'deki mizahi atmosferi yaşatmadı bana.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Dark Hero hikayesini oyna, gülersin bol bol.Mazoşist Melek var lan laksdjlasdj

Bir de oyunu bitirince bi kere hikayeleri falan geç, powerlevelling yap.Oyunun asıl eğlencesi item world ve dark world.Dark world cidden feci eğlenceli özellikle.
hi_jackerhi_jacker
Üye
Son bölümü 1,5 haftada uykum gelsin diye oynayarak bitirdikten sonra bir daha açasım bile gelmiyor :S. Yani o kadar hızlı uykum geliyordu ki 3-4 dakikada uyuyordum, abartı değil...
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Axel'ın hikayesi açar seni.Güven bana.

Magichange'i geçtim, yeni karakterler mükemmel.Ayrıca yeni sınıflar açılıyor axel'ın hikayesinde
hi_jackerhi_jacker
Üye
Peki şu okul bitsin bir denerim :/. Ama level ya da eşya kasasım da yok pek ya. Çok boş gelmeye başladı eşya ve level kasmak(her türlü oyun için). Hikayede pek sarmayınca, pek keyif almadım oyundan.
darkprensdarkprens
Üye

Direk disgea 3ten baslasam hic bisey anlamam degil mi? :D

Ulan, zaman geciyor :') 3 ve 4 bekle beni.
discussioncontroller