Doctor Who
apocalypse
Üye
                                                  [img width=480 height=270]http://img136.imageshack.us/img136/885/genellarge.jpg[/img]

ZAMAN YOLCULUKLARININ EN ÜNLÜ KAHRAMANI KÖTÜLERİ ALT ETMEK ÜZERE GÖREV BAŞINDA! GUINNESS REKORLAR KİTABINA GİREN TEK BİLİMKURGU DİZİSİ DOCTOR WHO NİHAYET TÜRKİYE'DE.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en başarılı bilimkurgu dizisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na geçen İngiliz menşeli Doctor Who, 2005’te baştan aşağı yenilenen versiyonuyla CNBC-e izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Yayın hayatına 1963’te başlayan kült dizi, yaptığı zaman yolculuklarıyla kötülerin en büyük düşmanı haline gelen Doktor adlı eğlenceli bir karakterin etrafında dönüyor. Başrolde izleyeceğimiz ünlü İngiliz oyuncu Christopher Eccleston, seneler içinde Doktor’u canlandıran dokuzuncu aktör olmanın gururunu yaşıyor. Yardımcısıyla birlikte İngilizlere özgü sıradan bir polis kulübesine girip, zamanlar ve mekanlar arası yolculuklara çıkan Doktor’un nefes kesen maceraları, bugüne kadar 39 ayrı ödüle layık görüldü.

Her Pazar CNBC-E'de 21:00 da
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Bir ara çok sıkı takipçisiydim. Şimdi izlesem eskisi kadar sarar mı bilmiyorum ama.
Lacunar
Üye
Babamla beraber ilk bölümünü izledik ve hayranı olduk desek yeridir. Süper dizi yaw
Teleute
Üye
Evet harika bir dizi.Ayrıca çok da komik yerleri olabiliyor. :D İngiliz şivesi de ayrı renk katmış.
Lacunar
Üye
Teleute dedi:

Evet harika bir dizi.Ayrıca çok da komik yerleri olabiliyor. :D İngiliz şivesi de ayrı renk katmış.

Haklısın. Küçük espriler renk katıyor.
deus ex
Üye
Su an cnbc-e'de ilk bolumun tekrari yayinlaniyor.
biwalybiwaly
Üye
Son zamanların en iyi dizilerinden biri. :)
Misafir
İlk 2 bölümü izledim, gerçekten ilginç bi dizi. Belki takip ederim.
deus ex
Üye
Teleute dedi:

Bence o komik yerlerin cogu cok yapmacik. Ama genel olarak dizi mis gibi. Aksanlar mukemmel.

Night EagleNight Eagle
Üye
2. sezona geçene kadar diziye "harika" demeyin, zira ondan sonra diyecek laf bulmakta zorlanma ihtimaliniz olacaktır. =)
Locco
Üye
Sonunda Cncb-e'de gösterime girdi.Ne zaman gelir diye bekliyordum :D
discussioncontroller