In the Beginning... (NES) - Oyun Dışı
Spetnaz55
Üye
Aahah  :)
Gabriel Archangel
Üye
Yiğit ben hazırım Kalamar için... En kısa zamanda buyursun gelsin... Ama önce şu büyülerimi halledelim...  :rofl:
Lacunar
Üye
Ülke Hikayesi: Uzak diyarlardaki Kral, Lacunar şehirlerini itaati altına aldı

Ülke Karakteristiği: Korumacı/Güç Tutkulu

Başkent: Kalteminar

Lider: Karanlık Eldar Kralı

Nüfus: 100(Kalteminar köyü:100)
Yönetim: Monarşi
Eğitim: majik eğitim
Ekonomik: Tarım
Din:-
Seçilmiş Araştırmalar: -
Manalar: -

Puanlar: 1 Gelişim, 1 Üretim, 1 Askeri.
AdramelechAdramelech
Üye
Dünya keşfi iki gelişim puanına çıkarıldı :)
Çağlayan
Üye
Ya ben ningushi ile konuşmadan hikayemi yazamam, o da bi kayboldu, bulabilene aşkolsun.

Doruk geri dön, ne olursun, seni çok özledik, seni seviyoruuuuz!
Spetnaz55
Üye
Samsun'a geldim. Yarın ilk iş yazıyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
Ninguishi iletişime geçerse benle güzel olacak, bloga davet edilmedik bir tek o kaldı. ^^

Birde bütün oyuncular tur bitmeden eski tüm yazılarını bloglara geçirmiş olsunlar lütfen. Unutmadan, seçmeli olarak aldığınız araştırmanın getirisini ilk turdan kullanabilirsiniz. Yani Ordu I alırsanız Berserker yapmak için sonraki turu beklemenize gerek yok.
TRN
Üye
Bu arada büyüleri koysan çok güzel olacak ^^ Merak ettim ne büyüleri var :D
AdramelechAdramelech
Üye
TRN dedi:

Bu arada büyüleri koysan çok güzel olacak ^^ Merak ettim ne büyüleri var :D

Büyüler seçtiğiniz manalara göre açıklanacak. Hepsini teker teker yazmak çok zamanı alır, o kadar vakit ayırabileceğimi sanmıyorum maalesef.. Ancak kafamda her mana çeşidi için altışar büyü var..

Büyüler, üçe ayrılacak "Gelişim", "Saldırı" ve "Savunma" büyüleri olarak. Bunlar elbette harita boyutunda kullanılan büyük büyüler olacak (Mesela "Su" için "Tsunami" gibi). Ve her büyü kendi başarı yüzdesine sahip olacak ("Tsunami" çok güçlü bir büyü olduğundan başlangıç için yüzdesi düşük olacaktır mesela).

Askerlerinizin ne derece büyücülüğü bildiği hiç dert değil, bu askerlerin gücünü etkilemeyeceği için rpleriniz de istediğiniz kadar büyücü/asker karması yapabilirsiniz.
Spetnaz55
Üye
Hamleler:

Güneydoğu’ya keşif 1 kere

1 kere kaynak keşfi

400 asker

Şehir kurma =

İsim: Taganrog

Yer: Tau ve D’yanoi ile düzgün bir üçgen oluştursun. ^^

Ayrıca askerlerin 150’si Tau’da.

200’ü D’yanoi’de

150’de Taganrog’da