In the Beginning... (NES) - Oyun Dışı
Çağlayan
Üye
Valla sevindim ne diyim (Adra'nın hastalanmasına değil, ertelemeye) zira yazıyı kendi makinemden yazamayacaktım ve kara kuru bir şey olacaktı son tarihe zamanında yetişmesi için. Şimdi biraz daha düşünme şansım olacak.

Geçmiş olsun Adra.
AdramelechAdramelech
Üye
Teşekkürler.

Arada bir girebiliyorum internete. Bir kaç kişi istemişti bu ertelemeyi, daha iyi olur umarım.

Bir de, Bu turun sonunda başkentlerinize 1000'er nüfus eklenecek. Çünkü önümüzdeki iki tur içinde yapacağınız her asker nüfusunuzdan eksilmeye başlayacak. 100 savaşçı yaparsanız, yaptığınız şehirden 100 kişi eksilir. Tabi ileride Nüfus'un nasıl artacağına dair bazı değişikliklerde yapılacaktır.

Ve elbette Nüfus/Asker dengesinin ülkelerinizi nasıl yıkabileceğini, dağıtabileceğini de görmeniz olası. Kıh kıh.

Aynı zamanda şu anda hazır olan ama bir sonraki tur büyük ihtimalle ekleyeceğim özellik, kültür yayma ve buna bağlı olarak Eğitim sisteminize özel bir hamle çeşidi. Şu anda Liste şöyle;

-Askeri Eğitim: "Sefer/Cihad"
-Majik Eğitim: "Durugörü"
-İrfani Eğitim: "Casuslar & Ajanlar"
-Teokratik Eğitim: "Engisizyon"

Heyecanlı mıyım? Evet. Ülkeler birbirlerinin sınırlarına dayandıklarında birbirlerine yapacakları şeyleri görmek için sabırsızlanıyorum. Kıh kıh kıh.
Spetnaz55
Üye
Geçmiş olsun Adra.
TRN
Üye
MSN'den hastalık bulaştırmak...
İkimize de geçmiş olsun...
Spetnaz55
Üye
Sanada geçmiş olsun TRN.

Bu arada iki sorum olacak Adra:

1- Puanlar tur sonunda neye göre güncelleniyor?
2- Benim Dağ'lardan çıkardığım taşlardan kazancım ne?
AdramelechAdramelech
Üye
İkincisini yazdım zaten özel olaylarda? Direk eklendi o.

Birincisini Seçimler, Ülke özellikleri ve birazda sizin rpnize bağlı olarak benim inisiyatifime bağlı olarak artıyor. Yinede bu son söylediğimin yüzdece etkisi düşük.

[hr]
Ekstra;
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,24287.msg730157/#msg730157
TRN
Üye
Hatırlatma merkezimize hoş geldiniz. Son 2 gün. Please Stand by...

3 kişi yazdı sadece ama hadi birşeyler okumak istiyorum. Adra'nın ve Çağlayan ablanın bloglarını okuyorum paso ^^
Çağlayan
Üye
[center][img width=180 height=400]http://img38.imageshack.us/img38/2931/84798854.png[/img][/center]

Bayrağım nası olmuş? :eyes:
Misafir
Ağır hasta olduğumdan yazamadım bu turu. Pas geçiyorum.  :sick:

Üste: Güsseel  :P
Roselyn
Üye
bu tur pas. yazmış olmak için yazmak istemiyorum.
discussioncontroller