Forumda Yepyeni Bir Bölüm: Üyelerle Röportaj! Mikrofon Sizde!
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Ben benimle yapılacağını düşünürken seni gördükten sonra bu düşüncenin tamamen saçma olduğuna karar verip kafamdan attım.

Evet biraz langır lungur bir cümle oldu ama öyle.
sawwormsawworm
Üye

Öyle bir şey olsa benle röportaj yapılırdı :P

9550 mesaj  :o
RelentlessRelentless
Üye

Öyle bir şey olsa benle röportaj yapılırdı :P

Senin de zamanın gelecek koçum, tek rakibim Laçin gerisi yalan.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Dur bakalım, belki Çağlayan listedeki konumuna bakarak kendiyle röportaj yapmaya kalkışır :ninja:
PiranhaPiranha
Üye

Piranha, seninle röportaj yapıcam ben ^_^

Ya ya bakın özel teklifler bile alıyoruz siz durun daha öyle :D

(bu mesajı attığı yerden alıntıladım). Ooo hoşgelmişsiniz Çağlayan hanım nasılsınız görmeyeli... Röpörtaj mı dediniz hmm devam ediyormuydunuz röpörtajlara?. (şimdi baktım yapılmışlar var. 27 Ağustos'dan bu yana yeni birşey yok güncellenmemiş onlarıda bir ara okurum)... valla şimdi ne desem tamda röpörtaj yapılacak insanı buldunuz ha :) birde benle yok aman yok yaw ben almayayım, öyle şeylere gelemem ben, sorular karşısında ne diyeceğimi-yazacağımı şaşırırım dayanamam ağzım kurur yüreğim daralır birşey olur kal gelir yazamam kalırım öyle kasılırım yapamam ben (pekde şaka sayılmaz) benim röpörtaj için biraz daha ısınmam lazım...

Herşeye rağmen hem bu sıcak mesajınıza ve hemde bu teklif ertesinde bazı arkadaşlarımızın heyoo heyoo! yihuu! işte sonunda! şeklinde söylemleri için (ya durun bi hiç böyle merak edildiğim aklımnda geçmezdi) ilginize alakanıza çok çok teşekkürler eksik olmayın... Röpörtaj neysede, asıl ben sizler gibi Mod'ların eskisi gibi Forumda olmasını isterim. kendi bölümünüzde bile mesajlarınız artık yok. tamam bazı nedenleriniz varmış forumdan soğumuşsunuz ama yinede birşeyler düşünmelisiniz...
haşırt_the_bilekbord
Üye

ropörtaj yapılacak kişileri nasıl seçiyorsunuz? eskisi gibi kura çekilmiyor sanırım.

ben buna hala cevap almamışım? (sorduğumu bile unutmuşum :))
Knightege
Üye
Popülarite büyük bir etken sanırım, kura olduğunu sanmıyorum artık.
psychorpse
Üye
sawworm dedi:

9550 mesaj  :o

Avatar ile mükemmel uymuş fakat...
bfrheostatbfrheostat
Üye
Röportajı yapılmamış üye altın değerinde aslında :D  hiçbir şeyi açığa çıkmamış oluyor çünkü ^^
Dark Templar
Üye
Jedi'ım Panelvan'ım diyorum :ninja:
discussioncontroller