Forumda Yepyeni Bir Bölüm: Üyelerle Röportaj! Mikrofon Sizde!
PiranhaPiranha
Üye

Jedi'ım Panelvan'ım diyorum :ninja:

Jedi'ımız ile röpörtaj yapılmadı mı yaw yapıldı diye biliyordum hmm bak sen... Bence en güzeli Dark Templar senlede bir röpörtaj yapılmalı iyi gider ha :)
StormOrjin
Üye

Röportajı yapılmamış üye altın değerinde aslında :D  hiçbir şeyi açığa çıkmamış oluyor çünkü ^^

Eh duruma göre değişir. Belkide röportaj daha da populer yapabilir bir üyeyi.
Öte yandan senin düşüncene uyarsam, röportaja seçilip röportajı yapılamamış bir üye olarak nekadar değerli oluyorum? (Hesabı satıcamda fiyat belirlemeye çalışıyorererererö)
Dark Templar
Üye
StormOrjin
Üye
Evet fikir yamajj'dan çıktı. Birkaç ay sonra kim kimdir hiç bilemiyeceksiniz. fds
PiranhaPiranha
Üye
Ya arkadaşlar biriniz Çağlayan Aslıya bir ulaşsa derdimizi anlatsa onu tekrar Foruma dönmeye ikna etse ha nasıl olur?. Bakın hem "Konu Dışı" isimli kendi bölümünde hem buradaki bölümde hemede Forum genelinde yokluğunu görüyoruz kendi kendimiz söylüyoruz kendimiz dinliyoruz. Geçen seneki gibi olsa o da her gün Foruma gelse bu yazdıklarımıza (diğer bölümlerdekilere) cvp verse sizcede daha güzel olmaz mı?. Sakın yanlış anlamaya düşünmeye kalkmayın, ben Çağlayan fanatikliği filan yapmıyorum tüm Modlar içinde, Dergi Editör/Yazarların Forumda olması bakımından da aynı böyle düşünürüm orası ayrı...
Dark Templar
Üye
Çağlayan küstü mü ki foruma(herşeyden bir haber Templar)
PiranhaPiranha
Üye

Çağlayan küstü mü ki foruma (herşeyden bir haber Templar)

Şimdi şöyle Çağlayan'ı durumu biraz karışık. bende tam bilemiyorum. Sanırım zamanında baya öncesi, Forumda karışıklık yaşanmış konunun tekinde sataşmalar olmuş sen ona o sana ben ona o bana vs derken konu kitlenmiş millet sinir olmuş birbirlerine laflar edilmiş... Çağlayan'ın dediğine bakılırsa, forum eskisi gibi düzeyli düzenli takip edilesi okunası şen eğlenceli vb olamadığından Forumdan soğuduğunu eskisi gibi artık gelemiyeceğini buralarda falan olamıyacağını söylemiş. Konuya yazdıklarından veya konu kitlenmesinden, kendisine gelen (haklı veya değil birşey demem) laflardan dolayı kırgınlık var sanırım...
Bu yüzden veya başka birşeyden ne olursa olsun, bende diyorumki artık geri dön Çağlayan! yapma etme kırgınlıkları geride bırak boşver olan olmuş olmuşa geçmişe mazi derler küskünlüklerin bir yolu yordamı bulunur be ha?. öyle değil mi beyler/bayanlar... (Bu da Çağlayan'cı kesildi başımıza demeyin yakarım ortalığı! :D alakası yok yaw. geçen seneden beri Forum geneline ve Konu Dışı bölümüne uğrayamıyordum zaten daha ne olsun. Bir geldimki millet -eski üyeleri Mod'ları- dağılmış kimse kalmamış ortada).
haşırt_the_bilekbord
Üye
Piranha dedi:

sen ona o sana ben ona o bana vs derken

ahahahha öyle bir demişsin mahalle kavgasi var  :rofl:  :D
a_smurfa_smurf
Üye
Lynx lynx dedi:

Röportaj trafiğe takıldı sanırım.

Röportaj Gamescom'a sonra da dergi sonuna sonra da bayrama takıldı =)
Çağlayan
Üye
O röportajı bitirmek lazım ya Berkant ._. Çok güzel gidiyordu.
discussioncontroller