Forumda Yepyeni Bir Bölüm: Üyelerle Röportaj! Mikrofon Sizde!
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

O röportajı bitirmek lazım ya Berkant ._. Çok güzel gidiyordu.

Çölde bulunan vaha tarzında bir mesaj ^_^
PiranhaPiranha
Üye
vallada öyle çölde adeta bir serap gibi mesaj nerdeyse 10 gün oldu. ben Çağlayan'ı pek anlayamadım. artık Foruma böyle ayda yılda bir girip bizi oyalayacakmı yoksa artık kendisinin buraya geri dönüş şenliklerine başlayalım mı?. yani sn. Çağlayan Aslı, nihayet OGZ Forumda  varmısın yokmusun?
Çağlayan
Üye
Ahah süpersin Piranha. "Benimle röportaj yaparsan geri dönerim forumlara" diyeyim mi? :P

Şaka bir yana, evliyim artık, sorumluluklarım daha fazla. Foruma da kalan vakitlerimde sıklıkla giriyorum, kimseyle küslüğüm falan yok yani ^_^
PISLIXPISLIX
Üye

Şaka bir yana, evliyim artık, sorumluluklarım daha fazla.

Ev süpürülecek, yemek yapılacak, çoluk çocuk leviathan derken anca vakit kalıyor...  :stab:
Galadriel
Üye
Ben zaten Uther ile röportaj yapacaktım, halkın bunu istediğinin farkındayız, sadece yetkili mercilerden son onayları bekliyoruz, sabredin, çok az kaldı; he is coming!
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Galadriel dedi:

Ben zaten Uther ile röportaj yapacaktım, halkın bunu istediğinin farkındayız, sadece yetkili mercilerden son onayları bekliyoruz, sabredin, çok az kaldı; he is coming!

:D haberim olmadan benle röportaj yapan adam: Galadirel ^^
Galadriel
Üye

:D haberim olmadan benle röportaj yapan adam: Galadirel ^^

Lan! Konuşmadık mı? Sen az çakal değilsin sennn
PiranhaPiranha
Üye
Çağlayan hanım, Bahanemi bu şimdi belki bizde evliyiz ne olcek forumu aksatıyormuyuz. birde Jedi Panelvan'a sorun isterseniz o daha iyi bilir... ya siz geçen senede evli değilmiydiniz yani o zamanlar foruma böyle ara vermezdiniz hep buralarda olurdunuzda neyse siz bilirsiniz.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Piranha seni okurken kendimi Mad Men izler gibi hissediyorum.
PISLIXPISLIX
Üye
Forumda yazmak değil de, "forumu yaşamak (forumda yaşamak değil, ikisi farklı şeyler, karıştırmayalım)" neymiş onu keşfettim ben de. Herkes kendinden bir parça buluyor sende Piranha.
discussioncontroller