Forumda Yepyeni Bir Bölüm: Üyelerle Röportaj! Mikrofon Sizde!
StormOrjin
Üye
PISLIX dedi:

Forumda yazmak değil de, "forumu yaşamak (forumda yaşamak değil, ikisi farklı şeyler, karıştırmayalım)" neymiş onu keşfettim ben de. Herkes kendinden bir parça buluyor sende Piranha.

Eh adam herkesten bi parça ısırınca doğaldır bi parça bulmamız. (Böyle iğrenç espiri yaparım fds)
Jedi Panelvan
Üye
Benim en guzel parcam kayip lan??
Creator
Üye
O zaman son çalacağım parça size gelsin sdf.
Jedi Panelvan
Üye
Paramparca cal bari =p
PiranhaPiranha
Üye
Tamam arkadaşlar eksik olmayın. Böylesi güzel, hakkımda bir yandan (bazı topiclerde denk geldimde) dokundurucu ama bir yandan da hoş sevindirici düşünceler sizlerin teveccühünüz teşekkürler. bende hepinizden bir parça buluyorum okuyorum bilmediklerimi öğreniyorum... Önceki sayfada, birde Jedi'a sorun dememin sebebi Çağlayan hani evlilik demişti ya işte bu yüzdendi. aramızda evli olup forumda bulunanlar hesabına.. yanlış anlaşılmasın.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Evli sayısı baya az bekarlar ezici üstünlükte :)
Çağlayan
Üye
Piranha, ben daha bu sene evlendim, geçen sene evli değildim. Hatta yeni 3 ay oldu. ._. Jedi'den durumum farklı biraz; yeni evli olmak, sürekli eve misafirin gelmesi, ikram temizlik koşturmaca demek oluyor.
Jedi Panelvan
Üye
Biz kasarlandik tabi.. Foruma da girerim, cocuk da yaparim, kariyer falan da..
StormOrjin
Üye
Ahah Marriage Veteran
dodgerdodger
Üye
Ama Jedi çoğunlukla telefondan giriyor(giydiriyor?!). Belki misafir geliyor bol bol,o da mesaj çekiyorum ayağına foruma yazıyordur? Belki kaşarlanma vardır ama telefonda.
discussioncontroller