Need for Speed: Pro Street
Misafir

oO rlyyy!? hemen deniyeyim.

-------

hell yeahh!.. çok sağol... yok abi ben basit şeyleri yapamıyorum... bu yüzden kaç oyunu bırakmışımdır(örn: lineage2 de bow uma arrow alacak yeri bir türlü bulamadım, bıraktım oyunu..bir de 3 gb tı oyun uzun sürmüştü indirmesi :P..öyle işte.)
HazeHaze
Üye
Belirttim zaten?
matrklorm
Üye
ben charger'da ısrarlıyım. wheelie yapmak ta çok kolay oluyo. pisti bi baştan bi başa geçiyo.

oyunda draglar çok zorlamıyo zaten ama şimdi ryo'ları yapıyorum.draglarda çitiyorum adamı ama speed challangelarda direksiyon istiyo. ilk yarışta kaza yaptı rahat rahat geçtim sonrakileri de kazandım ama son yarışta kaza da yapmıyo. bakıcam bi çaresine.

griplerde de 911 gt2'yi öneririm. çok temiz dönüyo köşeleri, kenarları.
hydramarine
Üye
Arabaların kendi karizmaları olduğu yadsınamaz. Ama şöyle tier3 olan herhangi bir arabaya full level 3 upgrade yap, tahminim draglerde geçilemezsin yine de.

Valla dediğin gibi speed'lar bayağı zor yüksek hızlarda. Bir de ben drag'lerde çok zorlandım, kafayı yedim. BMW M3'le boşuna kasım kasım kasılmışım. RX-7 alınca king'den bir nebze rahatladım.

Ryo'yu hız olarak geçmek sorun değil aslında ama speed challenge'da sert köşeleri alırken yoldan çıkmamak büyük dert. Ekranda 8 araba varken, fps yerlerde sürünürken, ortalık toz duman olduğunda çok daha zor yanlız. Teke tek bir şekilde geçiliyor dikkatini verdiğinde.

Bende de grip olarak 911 vardı. GT2'ye param yetmemişti, sonra da öyle bıraktım, bana yetti. İçimde kaldı hep GT2. Porsche iyi araba.
HazeHaze
Üye
Ben Grip'te Murciélago kullandım.

Speed'de 911 yola yapışıyor. Hız olarak Ryo'nun Evo X'i kadar iyi olmadığından dikkatli olmanız lazım ama. 911 GT2'de fena değil ama, 911'i kullanmak daha rahat gibi geldi bana. Pagani Zonda'yı ise Speed'de düşünmeyin bile.

Oyun bittiğinde bende King'lerin arabalarıyla Murciélago, Corvette C6, 911, 911 GT 2 vardı, Drift için RX-7'yi kullandım. İki kere de Zonda alıp sattığımı söylemiştim zaten yukarıda. C6'da 4. seviye geliştirmeler olmasa Z06 alırdım.
matrklorm
Üye
oynun hepsini bitiremedim ama ryo'ları kazandım bide drag ve drift king oldum. diğerlerine hem biraz sıkıldım hemde beceremedim. özellikle speed'lerde çok zorlandım. direksiyonu az çevirmem icabediyo ama ben klaviyeyle oynadığım için olmuyo. basçek yapınca eskiden olurdu şimdi daha gerçekçi olduğu için direksiyodu toplaması biraz sürüyo sanırım.

arabalarımdan bahsetmek istiyorum biraz:

en sevdiğim ve en eski arabam dodge charger bana ilk krallığı getirdi. son derece sade ama 900 beygirlik bi canavardı. drag king'in mustang'ini bile çitti resmen.

diğer bir arabam ise dodge viper. speed'de kullandım ama body kit veya spoiler takmaya kıyamadığım için kontrolleri biraz zordu.

drag king'in arabasını da speed için kullandım. kullanımı çok daha rahattı viper'dan ama beygir gücü düşüktü biraz.sonra sattım murciélago için.

murciélago aldım belki speed'leri beceririm diye, olmadı yine de yapamadım.

350z vardı bitane de eskiden grip için sonradan drift için kullandığım.

porche 911 gt2 aldım ve griplerde sürdüm. bodykit taktım ama spoiler'ını sökmedim söktürtmem. hem hava girişlerini de söküyo motora giden spoiler'la beraber.

drift king'in arabasını aldım ve body kit takıp handling'i sonuna dayadım. sonunda drift yapamadım. araba tam kayarken yolu tutmaya başladı sonra düzelttim.

shelby gt500 aldım. fakat bi yanlışlık sonucu sattım. 125000'e aldım ful modifiye yaptım ve eleanor'un bodykit'inden taktım. sonra yanlışlıkla 100000'e sattım. neyse.

bi kaç araba daha geçti elimden.
Misafir
ben ps2 de ryo gelecektim ama save gitti üffff

gitti hepsi boşa
HazeHaze
Üye
Drift King'in arabasına elleşmeyin, olduğu gibi kullanın, süper zaten.
Littl3big
Üye
Ford gt'ye level4 engine çıktı arabada sadece tek 1 upgrade var ve 880 hp ;D
kenshin
Üye
Şu ana kadar sadece grip king i geçtim çok kolaydı.Ryo açıldı ama ara oynamadığım yarışlar ve bosslar var.Ryo'yu sona saklıyorum.Yalnız hız yarışları çok sinir bozucu en ufak hatada araba her türlü parçalanıyo özellikle çöldeki yarışlarda.Evo X,Corolla,Bmw M3,Viper GTS ve 911 kullanıyorum.
discussioncontroller