Crysis'ten inciler
Gurdulu
Üye
Propeth buzulların arasından fırlar,

Nomad: Senın oldugunu sanmıstım.
Propeth: Ne zamandan berı bu kadar kolay oluyorum lan!

Daha once bır kac olmus anlasılan.. Yada dur olmemıs.. Yada.. Lan!
magician
Üye
En eğlendiğim an Kore askerlerinin de nano giysileri olduğunu öğrendiğimiz ve binbaşıya söylediğimizde aldığımız tepki

"Binbaşım korelilerde de bıdı bıdı büdü büdü"
"Hazxixtir lan ne ara yapmış i.neler" -> bunu duyunca koltuktan düştüm.

Bir de Kore askerinin "Çıkıyom ha g.tümü kolla bak" gibi bir şey demesinden sonra aşağı atladım gülmekten, evin etrafında iki tur atıp geri geldim.

Sonra da Delta moduna geçtim ki gülmekten ölmeyeyim (oyun içinde de öldüm 2 defa gülerken)
Misafir
muhahah ilk duyduğum herşeye gülmüştüm ben mayonez kafaya bile :D
Icy Tower
Üye
En komiği son bölümlerde gemideyken, amiralle olan diyaloğumuz. Daha doğrusu kendi dedikleri. Amiralle brifing odası gibi bir yerde ilk görüşmemizden sonra "İşi olmayan dışarı çıksın" diyordu. Ben durdum tabii. Ve işte yediğim laflar:

-O giysinin içinde kulaklarının beni duymuyor mu?.. Dışarı çık dedim.
-Asker sana çıkmanı söyledim.
-Sana bir emir verdim ulan.
-Si.tir ol git şurdan.

Buralarda kulaklık takıp oynuyordum. Yarıldım resmen. Daha çok oyuna Türkçe desteği istiyoruz. :D
keneagan
Üye
:D manyak bi şeymiş :D :D !!! ben de almayı düşünüyorum ama ekran kartı dolayısıyla demosunu bile açamadım:S:S:S
Dread_Lord
Üye
Bir evin içerisinde küçük bi el radyosu buldum radyoyu açtım haberleri veriyordu. Amerikan güçlerinin adayı kuşattığından falan bahsediyordu... sonra şöyle devam ediyor "...dünya muz ihtiyacının büyük bir bölümnü karşılayan bölgedeki karışıklıklar muz stoklarını olumsuz yönde etkileyebilir... bu durumdan endişelenen ithalatçılar vsvsvs...  "Ben orada can derdindeyim adamlar muz derdinde.Radyonun yanıdaki bütün muz kutularını nehire attım.
buzbeybuzbey
Üye
Abi o radyoyu ben de buldum. Dünya haberlerinden filan girdiler dallama bir tane de konuşmacı bulmuşlar, Adam saçmalayıp duruyor, yok Koreliler Amerika'yı içeri sokmazmış da ıvır da zıvır da ben de zaten yalı kazığığım beni buraya yanlışlıkla getirdiler dedim kendi kendime:)
DeadLy ScreAm
Üye
en guzeLı bence buyuk uzaylı bızım vapura gelınce onunca catısırken bızım komutan kufur  edıoya o oooorrssssbbuuu cocugu felan :D:D:D cok komık bnce

Bide Nomad yerine SuLeyman feLan koysaLardı Nomad bunu yap Nomad sunu yap oLmuo :D SuLeyman s.kt.r g.t :D SuLeyman 2 cay kap gel xD
Misafir
Nomad ! Öldünmü lan ?

Bizzat kendim çektim buyrun yarılın http://www.youtube.com/watch?v=lxdw94KYTHE
Misafir
Sayko "KIÇINA KARATE YAPICAMM!"
discussioncontroller