SW: The Old Republic Türkiye
TheodrienTheodrien
Mod
[center][img width=400 height=300]http://www.swtorturkiye.com/images/diger/swtorturkiye.png[/img][/center]

Evet, yanlış görmediniz. Star Wars: The Old Republic Türkiye sitemiz de yayın hayatına başlıyor. LoTRO konusunda yakaladığımız başarıyı, SW:TOR için de ortaya koymaya çalışacağız. Bu kadar potansiyeli yüksek bir oyun için, çok daha fazla çalışmamız gerekiyor tabi ki.

Sitemizi açtık, tabi ki biraz eksikleri var kesinlikle. Bunlar zamanla tamamlanacak şeylerdir. Ayrıca sitemizde iki adet (ilerde 3 bile olabilir) temamız olacak. Biri "Light Side", diğeri "Dark Side". Sevdiğiniz tarafa göre sitemizi kullanabileceksiniz. Ancak şu anda sadece Dark Side teması hazır durumda. En yakın zamanda diğer temamız da hazırlanacak.

Eğer sitemizde gördüğünüz eksikleri bizlere bildirirseniz, gelişmemizi hızlandırmada büyük rol oynarsınız.

Hepinize iyi forumlar dileriz :)

http://www.swtorturkiye.com
Mythia
Üye
Öncelikle site hayırlı olsun.Ortaya güzel işler çıkarırsınız inşallah.Hemen üye olayım bakalım.
Edit:İnternet Explorer 8 ile girdim.
*Site logosu gözükmüyor.
*Arama kutusu 'Konumunuz:Anasayfa yazısının üzerine kaymış.
Blight
Üye
www.yildizsavaslari.com

Bu site bir database değil oyunla ilgili toplanma yeri gibi.
Sifon
Üye
Site daha önce de vardı sanırım değil mi, yeni bir görüntüyle yayına başlamış sadece. Güzel biryer olmuş, izlemedeyiz efem =)
Gambler13
Üye
Site yeni. Açılalı 24 saat bile olmadı. :) ve evet tüm Star Wars fanlarının forumda dilediklerince sohbet etmesi,oyuncuların yardımlaşarak, TOR ile ilgili en son haberleri takip etmeleri esas amaç. Kalan haberler ve kampanyalar için destekçimiz olan www.yildizsavaslari.com'u öneriyoruz. Tabi bu demek değil kritik haberleri yazmayacağız :)
tegororn
Üye
hayırlı olsun arkadaşlar
bol şanslar
Gambler13
Üye
Sitede karşılaştığınız bozuklukları ya da bugları bana PM yolu ile bildirirseniz ya da buraya yazarsanız, hemen ilgileneceğim. Mythia'ya ilgisi için çok teşekkür ederim.
Fool Arcana
Üye
Hemen favorilere ekleyelim
An Anonymous
Üye
Blight'ın dediği gibi siteyi toplanma yerinden ziyade bol bilgi bulunan bir yere çevirmeniz çok iyi olur bence. Mesela resmi sitedeki gezegenler, sınıflar, taraflar gibi yazıları resimleriyle alıp çevirin, güzelce de siteye yerleştirin. Muhteşem olur bence. Zaten oyunun çıkmasına da uzun zaman varken yapabileceğiniz en iyi şey bunları yapmak, oyuncuyu oyun çıkmadan ısındırmak olur.

Edit: Birçok şeyi çevirmişsiniz forumda, yeni gördüm, ama bence forum onların pek yeri değil. Sitenin içine yedirin böyle bilgileri, daha göz önünde ve daha düzenli olur.
Blight
Üye
Aslında ben database olsun demiyorum. Sadece bir gözlemde bulundum. Bu sitenin database olmasına gerek yok dediğim.
An Anonymous
Üye
Forumlarında database olacak kadar bilgi ve çeviri var, demek istediğim onları sitede daha göz önünde bir yere koymaları iyi olur.
discussioncontroller