SW: The Old Republic Türkiye
TheodrienTheodrien
Mod
Portal kısmı şu anda zayıf durumda. Forumdaki bilgileri portal kısmına da taşıyacağız özel menülerle birlikte. Bu aralar çok yoğun olduğumuzdan, yavaş yavaş oluyor ancak :)
Gambler13
Üye
Malum tam siteyi hallettik, üstüne bayramdır seyrandır ufak çapta seyahate çıktım ben de arkadaşlar da. Çalışanlarımız da var. Başladık yavaş yavaş bilgileri düzgünce rehber kısmına yazıp portalda düzenlemeler yapmaya.

Çok teşekkür ederim öneride bulunan herkese. Size en iyi şekilde yardım etmemiz ve oyuncu çekmemiz için, sizin de bize bu şekilde eksiklerimizi göstermeniz gerekiyor. Çalışmaya devam ediyoruz, lütfen hatalarımızı söylemekten çekinmeyin :)
Williang
Üye
Hayırlı uğurlu olsun, site güzele benziyor bu arada macOSX firefox3 ile gezindim herhangibir bug göremedim.
Gambler13
Üye
Teşekkürler Williang. Ayrıca mac os x'den de bakman da iyi olmuş, hala bug arıyoruz var mı yok mu diye, ferahladım biraz :)
TheodrienTheodrien
Mod
Teşekkürler Williang :) Tasarım olarak uğraştık ancak içerik olarak temel şeyler dışında pek birşey dolduramadık şu anda. Onları da izin günlerimizde uğraşırız ancak :)
Williang
Üye
Gambler13 dedi:

Teşekkürler Williang. Ayrıca mac os x'den de bakman da iyi olmuş, hala bug arıyoruz var mı yok mu diye, ferahladım biraz :)

rica ederim lafı olmaz. Eğer siteyi test ettiğinizde ff3 ve safari3 ile test ettiyseniz macOSX'dede aynısı çıkacaktır. CSS'te en gıcık sorun font sorunu malesef mesela macte büyüklüğü ile pc'de farklı oluyo.

Bide ie6 CSS buglarına dikkat etmek lazım:) gerisini zaten başarıcağınıza inanıyorum site zaten bence gayet profosyonel olmuş.
Williang
Üye
Theodrien dedi:

Teşekkürler Williang :) Tasarım olarak uğraştık ancak içerik olarak temel şeyler dışında pek birşey dolduramadık şu anda. Onları da izin günlerimizde uğraşırız ancak :)

rica ederim ellerinize sağlık.
cank92
Üye
Site çok şık ve güzel olmuş, temaya bayıldım kısacası. Oyun çok ilgimi çekse de Beta için bilimum bilgi istediler ve vermeye çekindim. Artık diğer herkes gibi çıkınca oynarım :)
sprmn99
Üye
alla alla yha sitenin teması yoqqki neyine bayıldınız düz beyaz ekran üstünde mavi yazılar bn hiç bğmdm aynı google'ın arama çubuğu gibi olmş
TheodrienTheodrien
Mod
İlk beğendikleri zaman farklı bir tema vardı çünkü :) Şu anda siteyi tadilata çektim, 1 hafta içinde tekrar açılacak farklı bir temayla.
discussioncontroller