Paradox Interactive Oyunları
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Paradox oyunu almak zaten son 2 yıldır tamamen kerizlik. Her oyunu oyun + ilk 3 dlc şeklinde bir satmaları lazım ki aldığın oyun cidden parayı hak etsin. Stellaris filan bi nebze daha iyi. Adamların eu4'te yaptıkları düzenlemeri patch'le getirmeleri gerekirken dlc'ye entegreli geliyor. Bakalim steel division'ı nasıl sağacaklar.
Dan DirikDan Dirik
Üye
valla milyon tane dlc varken eu4 oynamamış biri niye bu oyuna yanaşır bilmiyorum. çıkalı 4 sene oldu, muhtemelen kendileri de görüyordur artık büyük indirimler dışında yeni oyuncu gelmediğini. her sene ana oyun + dlc diye sabit fiyattan paket yapsalar belki yeni dlclerin satışları da artar
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
yav bu adamlar zaten DLC'den para kazanmıyor mu? mantıken base oyunun fiyatını düşürüp, müşteri sayısını artırıp, onlara da DLC satmaları gerekmiyor mu?
base oyunu 88 tl yapmak nasıl bir aklın ürünü ki?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
biz bunları hep kitabımızda yazdık hardcore geymır olcam diye tücülmeye devam ediyorsunuz yıllardır isveçliküklere
Dan DirikDan Dirik
Üye
dlcler %75'ten akıyordu da yeni fiyatlarla o da fazla artık. neyse meiou & taxes 2 var
Geass
Üye
Dan Dirik dedi:

dlcler %75'ten akıyordu da yeni fiyatlarla o da fazla artık. neyse meiou & taxes 2 var

Bayaa detaylı mod olmuş ya. Osmanlı'yı seçip bir bakayım anlamaya çalışayım dedim modu. Şöyle bir şeyle karşılaşınca gülümsetti. Çok hoş düşünmüşler. (kalite için sorry)

Spoiler:
image
kurtkapankurtkapan
Üye
oha ıslandım
Dan DirikDan Dirik
Üye
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/pricing-change-rollback-information-thread-latest-news-here.1031635/

fiyat arttırma mevzusunu geri alacaklarmış. atarlı steam incelemeleri bir kahpeliğin daha üstesinden geldi.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Bad rp her şeye kâdir be. Ama olsun yine de korsanlayacam.
kurtkapankurtkapan
Üye

sdsfsfsdsd ha ri ka

Beğenenler: Geass

discussioncontroller