Paradox Interactive Oyunları
TaxmanTaxman
Üye
oha yeni oyun
kurtkapankurtkapan
Üye
yeni oyun değil yaw templinin stellaris serisi. harika bir lore kanalı bunlar ve yaptıkları işler muazzam. hatun olanının konuştukları vidyolar mükemmel adeta.

şunu izle mesela

TaxmanTaxman
Üye
imperator rome'dan bahsediyorum yaw takip etmiyordum. ama yanlışlıkla arkadaki videoyu izledim cidden güzelmiş zaar. subladım
kurtkapankurtkapan
Üye
yau

bi süre önce stellarisi sysreq çalıştıramazsın dediği halde indirip kurdum, cillop gibi çalışıyor endgame'e doğru kasmaya başlasa da

aynını hoi4 ile denedim şimdi. açıyorum, launcher açılır gibi oluyor, taskbarda logo çıkıyor siyah bir alan şeklinde görünüyor launcher sonra kendiliğinden kapanıyor hiç bir error mesajı vermeden. benzer bütün problemlere bakındım; çözümleri denedim lakin bir şey değişmedi.

makine kaldırmadığı için diyeceğim ama stellaris ile benzer isterleri var o tertemiz çalışıyor. any ideas?
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/i-dont-meet-this-games-system-requirements-but-i-can-run-it-on-high.1038977/

Stellaris konusunda yalnız değilsin. Muhtemelen Stellaris'in gereksinimleri gercek gereksinimlerinin üzerinde yazılmış.
GunGun
Üye
Şöyle koyayım şunları. (Son campaignden resimler içeriyor)

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Kolonicilere ve 8 level fortlara kafam girsin.

Beğenenler: Geass

discussioncontroller