arama geri dönsün!
MelkorMelkor
Üye
bilmiyorum sadece ben mi kullanıyordum bu özelliği ama hem konu içinde arama hem de kategori içinde arama özelliği çok kullanışlıydı. konu içinde aynı soruların tekrar tekrar sorulmamasını sağlamak veya misal ssd ile ilgili ne yazılmış öğrenmek için donanım bölümünü tamamen aratabilmek için çok iyiydi.

"herkes" her şeyi arayamasın diye mi kaldırıldı nedir?

aslında ikinci edit: her neyse sadece bir öneriydi, umarım dikkate alınır.

edit: ilgili konuda tartışılmış:
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,8285.260/

sitede "genel" bir arama yaparak istediğimizi bulamayabiliyormuşuz. :weirdface:
boogieman
Üye
Katılıyorum.
Arantias
Üye
Kesinlikle katılıyorum.
a_smurfa_smurf
Üye
Aroma geri dönsün diye okudum

Araba da olabilir

(konuyu değiştirme çabaları =))

(dönecek ama hemen değil)
boogieman
Üye
a_smurf dedi:

Aroma geri dönsün diye okudum

Araba da olabilir

(konuyu değiştirme çabaları =))

(dönecek ama hemen değil)

Dönse iyi olur yoksa ihtilal çıkarırız(:P :D)
deity
Üye
Bende tam birşey aramak için foruma girmiştim ki ne göreyim arama barı yok olmuş. Geri dönsün kesinlikle.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Bende bu özelliği kullanıyordum o olmayınca fazladan başlık açıyorum ve açtığım konunun kilitlenmesi çok üzüyor :'( bari konum taşınıp birleştirilseydi :'(
MelkorMelkor
Üye
xleonxnkx dedi:

Bende bu özelliği kullanıyordum o olmayınca fazladan başlık açıyorum ve açtığım konunun kilitlenmesi çok üzüyor :'( bari konum taşınıp birleştirilseydi :'(

hii silindi mi konun? :'(

=)
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Melkor dedi:

hii silindi mi konun? :'(

=)

Kilitlendi ama bari konu birleştirilse de ortalık sakinleşşe ;D Arama butonu isterim, derhal buraya getirilsin emrediyorum :stab:
Eski başlıkları bile bulamıyorum heleki isimleri unutunca ara butonuda bir işe yaramıyor :( Bunun için acil "başlığımı kaybettim hükümsüzdür" başlığı açılsın yoksa var mı böyle bir başlık arayayım ::) Aa! ara butonum nerdeeeeeeee? :maviekran: ;D
Jedi Panelvan
Üye
Bir sure aramayin, mutlaka geri doner. Donmezse zaten hic senin olmamistir..
MelkorMelkor
Üye
ya da sen çaldır ben seni ararım.
discussioncontroller