Leviathan
Çağlayan
Üye
"...Kapıyı araladım, özgürlüğü soluyorum. Şimdi tek istediğim nefes alabilmek, ötesinde yok gözüm. Kaçmak da mümkün buradan elbette ama benim istediğim kaçmak değil ki. Ne varmayı arzuladığım bir öte diyar, ne de bir yerlerde bıraktığım kayıp bir cennetim var. Sadece çıkmak istiyorum. Çıkmak da değil, çıkabilmek. Ben o ihtimali seviyorum, seçeneğim olmasını, kapının aralık kalmasını." (Med Cezir/Elif ŞAFAK)
Çağlayan
Üye
Roselyn dedi:

[right]"Leviathan'a ; Çağlayan ve Tılsım'a.
Kış'ın hükmettiği topraklara; Sifaus ve S'arrus'a.
Ve tüm diğer komşu ülkelerin hükümdarlarına.[/right]
[center]
Onlarca yıl sürmüş olan Sonsuz Karanlık'ı uğurlayıp Sonsuz Kış'a girdiğimiz şu günlerde, kalbine kadar kış girebilmiş olan Düş'de ağırlamak istiyoruz sizi. Düş'ün yaratıcısı Ağaç'ın kutsamasını alacağımız ve benim, Kan Cadısı Kelebek'in Düş üzerindeki hükümdarlığımın resmi olarak ilan edeceği şölene davet ediyorum sizi. Kış boyu sürecek olan bu şölene Düş'ün diğer liderlerinin de katılacağını belirtmekte yarar görüyor ve sizi de aramızda görmek istemekte ısrar ediyorum. Çünkü çok seyrek yapılan bu kutsama töreninde bulunmak isteyeceğinize eminim.

Cevabınızı en yakın zamanda duymak üzere.[/center]

http://caglayantilsim.blogspot.com/2009/11/ckar-iliskileri.html
Çağlayan
Üye
"İkisi de değil. Ben orada olmayacağım." dedi Tılsım bir çırpıda.

"Gelmiyor musun?" Çağlayan şaşkınlıkla. "Ama, hani orada olmamız gerektiğini söylüyordun?"

"Gelmiyorum demedim," Tılsım kollarını kavuşturup saray penceresinden dışarı baktı. "Gelmek istiyorum ama orada olmak istemiyorum."

Devamı için...
http://caglayantilsim.blogspot.com/2009/11/dus-soleni-oncesi.html
Çağlayan
Üye
"Geçen zaman Düş'den çok şey alıp götürmüş. Çok şey de katmış ama eksikleri tamamlamamış hiçbir zaman. Temel çürük olursa bina sağlam durmaz, bilirsin." Kelebek derin bir nefes aldı. "Ben de tepeden tırnağa, gözden kaçmış yerleri toparlıyorum. Üstadım derdi ki. . ." duraksadı, çayından bir yudum aldı. "Dağınık bir ortam dağınık bir zihne işarettir. Ben de ortalığı topluyorum."

"Liderlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum," dedi Çağlayan heyecanlı bir sesle. "Bir ülkeyi yönetenlere bak, ülkenin karakterini okursun. Tılsım ile farklı olmamıza rağmen aslında aynı ülkenin yönetiminde söz sahibi olmak, çoğu zaman benzer kararlar almamıza sebep olabiliyor. Ülkenin kişiliğini liderleri oluşturur."

Devamı için...
http://caglayantilsim.blogspot.com/2009/11/solen-karslamas.html
Çağlayan
Üye
"Bir yeraltı şehrimiz daha var" dedi Kraliçe.

"Kim yönetiyor?" diye sordu Tılsım.

"Üvey kardeşiniz." dedi kraliçe.

"Bir kardeşimiz mi var?!" Çağlayan ve Tılsım, aynı anda bağırdılar.

"Evet. Erkek kardeşiniz." dedi kraliçe.

[right]yakında...[/right]
Çağlayan
Üye
"Tüm tavşanlar ölmüş, hepsi.
Biri ölmemiş, diğerlerinin öldüğünü de görmemiş.
Körmüş."

[right]...Üçüncü Kan[/right]
Çağlayan
Üye
"Çatlak görünebilir
ama bazen çatlak sandıklarımız,
en sağlam olanlardır."

[right]...Aster[/right]
Çağlayan
Üye
İki bebek vardı,
Nichola ve Mrahnen.
Onlar yok olduğunda bitti her şey.

[right]...Umrumda[/right]

"Şu anda rüya görüyorum
ama gerçek hayatta ölüyorum,
uyanmam lazım."

[right]...Kasırga[/right]

Çağlayan
Üye
"Ölmesi gerekenler
ölmediği sürece,
dünya cehenneme dönüşecek.."

[right]...Derinlerde[/right]

Çağlayan
Üye

"Beni sevecek kadar cesaretin var mı?
Sevilmeyi hak edecek kadar sadakatin var mı?"

[right]...Tek Başına[/right]

"Dünya üzerinde sadece 3 x 27 x 81 tane insan varmış.
Hiç ölmüyorlarmış ve hiç doğmuyorlarmış.
Ve hepsinin tek amacı, dünyadaki hayvanlara hizmet etmekmiş."

[right]...Vitray Şehir[/right]

"Eniştemin şeytan tarlasına git,
içtiklerini iç,
organlarınla kusacaksın."

[right]...Mavi Mermer[/right]

discussioncontroller