Aion Oyungezer Lejyonu
ALLegaLL
Üye

World of Warcraft'ın ilk 3 ayını hatırlayabilirseniz oyuna olan yoğun ilgi nedeniyle Nisan'ın ortasına kadar oyun satılmadı, bu süre zarfında Blizzard hiç yeni Realm açmadı. Yeni paketler geldikten sonra yaklaşık 6 tane yeni realm açıldı ki bunlara Sylvanas ve Frostwhisper gibi Türklerin çok bulunduğu realmler de diyebiliriz. Buraya da genelde öncelikle Türklerin sözleşmişcesinde Burning Legion Realm'ına yığıldıktan sonra buralara kaçmaları da etkili oldu.

Frostwhisper da ilk char açan Türklerdenim. Çok güzel zamanlardı.
dcdstyle
Üye
Gelmek isteyen arkadaşlar bana da (Blodiaren) pm atabilirler
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
ALLegaLL dedi:

Frostwhisper da ilk char açan Türklerdenim. Çok güzel zamanlardı.

Ben halen Frostwhisper'de oynuyorum. Şşşt, duymasınlar :)
F5uck
Üye
Oh girdim sonunda Lejyona, okadar mesudum ki. :D
slayer1987
Üye
lanet olsun banka kartım gelmedi hala.Oyun yüklü hesap açamıyorum kart gelince bende lejyondayım :@
arnis77
Üye
Lejyonda görüşürüz.
UluMemo
Üye
İki gündür birini bulamadım beni Lejyona alacak. Kimse yok mu, benide alın :)
F5uck
Üye
Blodiaren (dcdstyle) almıştı beni.
slayer1987
Üye
Oyuna girip Jothor a mektup atarak lejyona girdim.
dcdstyle
Üye
Oyungezer Gathering Rehberi(10-20)
Leyjon'un çoğunluğu bu seviye arasında. Toplama işini özellikle başlangıçta yapmazsanız sonrasında canınızı yanacak, vakit kaybedeceksiniz. Morheim'e geçtiğiniz anda ne Aether ne de Vitality toplayabileceksiniz. O yüzden Özellikle vitality toplamayı kendi questlerinizle başabaş götürmeniz en mantıklısı. Ama önce genel olarak materyallere deyineceğim.

Materyaller
Bildiğiniz üzere Aion yepyeni bir oyun ve daha bırakın ilk haftasını, ikinci haftası bile dolmadı. Aktif ve başarılı bir leyjon olacaksak, kendi içimizde ekonomizi sağlamamız gerekecek.

Hem kendiniz hem de bizler için her asla ve asla üzerinde material item yazan hiçbir şeyi atmayın. Tek slot kaplayan bu itemlar 100'ün üzerine çıkabiliyor. Bırakın biriksinler. Crafting'e başlayacağınız zaman lazım olacak veya bize lazım olduğu zaman sizden isteyeceğiz. O yüzden asla ve asla materyal eşyalarını atmıyoruz arkadaşlar. Gerçekten hayati bir mesele. (Biz de aynı şekilde 20-30 arası eşyaları biriktiriyoruz)

Vitality ve Aether
Materyallerin çoğu vitality ile toplanarak elde ediliyor. Deri, flux ve elemental stonelar dışında farmlayacak pek de birşey yok. Vitalty'nizi Impetusium'a kadar en az 65 yapmanız gerekiyor. 80 ile girmenizi tavsiye ederim. Morheim'e kadar 100 yapmak zorundasınız.

Aether ise uçabildiğiniz alanlarda havada duran kristaller. Biliyorum çok ama çok zahmetli fakat craftingin olmazsa olmazı ve başlı başına materyal olarak çok iyi para yapıyor(kristallerinden başlayarak). Morheim'e girene kadar 75 yapmak zorundasınız.(Eğer AH veya bizlere bağımlı olmak istemiyorsanız=)

Rahat Gathering için, gerçekten vakit kazanmak için Artisan yerinde(Crafting yeri) aether ve vitality'i haritanızda gösterecek şapkalar alabilirsiniz. En az %50 hızlandırıyor işlemlerinizi. Ayrıca hızlı bir toplama işlemi yapmak istiyorsanız kendinize bol materyalli bir bölge belirleyin, bir toplama çemberi oluşturun, sonuncuyu bitirdiğinizde ilk başladığınız tekrar çıkmış olsun. Hem vitaliy hem de Aether için geçerlidir bu taktik.

Kolay gelsin hepinize
dcdstyle/Blodiaren/Deniz
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller