Aion Oyungezer Lejyonu
Pckoman
Üye
oyunu 2 saat önce aldım yeni geldim kuruyorum biraz acemilik var bu guilde girebilmek için hangi serverde başlamam lazım
lotr online da bilmeden alman serverinde başladım kimse yüzümüe bile bakmadı işi anlayana kadar lv 20 oldum ilerleyemedim vesselam  oyundan sogudum o yüzden soruyorum  kusra kalmayın
dcdstyle
Üye
ofcm dedi:

Sunucu: GORGOS
Irk: ASMODIAN

GUILD SAYFASI

Pckoman
Üye
yuh yahu gözüme girdi gene görmedimm allah akıl versdin bana ne edeyim
F5uck
Üye
Ventrilo ve Quest Group'ları gerçekten çok önemli arkadaşlar.

Üç gün falan önce yapılan Black Claw quest grubu sayesinde level 19'dan level 21'e çıktım. Bu tür gruplar kurulduğu sürece questler sizlere vız gelir tırıs gider.

Ventrilo'nun önemini anlatmak içinse şöyle diyeyim, en basitinden kurulan bir quest grubunda grup yanlış bir şey yaptığında Ventrilo kesimi canlı kalan tek kesim oluyor. Diğer grup üyeleri koordinasyon yetersizliği sebebiyle yatabiliyor çoğu zaman.

Ses hızından hızlı yazı yazabiliyorsanız bilemem.

Edit: Ventrilo'nun oyun zevkini arttırdığı ise su götürmez bir gerçek.
snyz
Üye
Malzemeleri tek tek mail atmak can sıkıcı, lejyon deposuna da erişim iznimiz yok görünüyor. İtem almadan sadece item koymak üzere yetkilendirilebiliyor muyuz?
dcdstyle
Üye
Leyjon deposu gerçekten ama gerçekten şu an çok küçük. Hiç bir zaman boş yerimiz olmuyor. Hatta kendi depolarımız da dolu olduğu için, leyjonu da boşaltamıyoruz.
Eşya almayıp, sadece koyma diye bir olay yok. Olsa zaten 2 tane daha leyjon açmamız gerekir :D

Biz de çoğunlukla mail yoluyla transfer yapıyoruz. Ayrıca sıkıcı değil. Pahalı =) 100 taneli gönderince filan içimiz acıyor. Buluşsak teleport parasın daha karlı olur :D
MonthiusMonthius
Üye
Oyuna birkaç gün giremeyeceğim şu anda İzmir'de bulunduğumdan dolayı. Sonra nereye kayboldu bu herif demeyesiniz diye haber vereyim dedim. Döndüğümde tam gaz devam edeceğim oynamaya. :P
dcdstyle
Üye
Tam gaz başlamadın ki tam gaz devam edesin. Asadfsdafsad
MonthiusMonthius
Üye
Başladım ama level kasarken gözün dönmüş heralde farketmemişsin. :P
Fool Arcana
Üye
Monthius dedi:

Başladım ama level kasarken gözün dönmüş heralde farketmemişsin. :P

Deniz ile grup quest yapmak;

"n00blar! Size diyorum! Şimdi sizinle vakit harcayacağıma level 20 olmuştum!"

"Kaçmayın! Savaşın!"

"BİRŞEY OLMAYACAK, KAÇMAYIN!"

"Para mı? Ne yapacaksın parayı?"

"Mert! Hayvan gibi büyülerin var! Kullan şunları!"

"DPS YOK BENDE, YOK DEDİM"

Deniz ile grup yapmadan oyunda rast gelince uzaktan konuşma

"Abi sana bir tikel set yapayım kullanırsın : ), maille gönderiyorum birazdan :)"

We love you Deniz
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller