Aion Oyungezer Lejyonu
dcdstyle
Üye
Koas diye bir karakter var oyunda. Kendisi buglu, sakın grup yapmayın onunla. Mob ölmeden topluyor, zarları 90dan aşağı gelmiyor! Tek başına oynarken de mob başına 5-6 eşya düşürüyor.
F5uck
Üye
dcdstyle dedi:

Koas diye bir karakter var oyunda. Kendisi buglu, sakın grup yapmayın onunla. Mob ölmeden topluyor, zarları 90dan aşağı gelmiyor! Tek başına oynarken de mob başına 5-6 eşya düşürüyor.

Ahahahahahaha ona özel Title çıkarır oyun yakında. Database Looter Koas diye.
AgnusDei
Üye
Merhaba herkese, Göker olumlu not verince oyunu almaya karar verdim. Bugün elimde olacak, beni de aranıza alırsanız çok sevinirim. Baştan belirteyim, online oyunlar konusunda çok deneyimim yok, geçmişte sadece Gökerle GW oynamıştık. Umarım beni bi başıma bırakmazsınız :D Lejyona nasıl katılacağımı söyleyebilirseniz çok sevinirim, bir de başta ne yapmam gerektiğini?

Edit: Ventrilo yu kurdum, skype vardı ama ventrilo diyince onu da kurdum, nick belirledim ama server diyor, oraya ne yazmam gerek anlamadım.

Edit2: Saolasın GÖker, Ventriloyu sayesinde hallettim.
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
Oyun beni fazla sarmadı, bıraktım. Guildden çıkartabilirsiniz beni. Bir süre sonra geri dönebilirim eğer beni ikna edecek bir şeyler bulursanız. :P
AgnusDei
Üye
Arkadaşlar ben yıllık ödeme yaptım, gittiği yere kadar oynayacağız demiştiniz oyungezer editörleri, ben de sizlerleyim. :D Dün kabul edildim lejyona, şu anda level 9um ama cidden zorlanıyorum tek başıma görevlerde. Eğer biriniz yardıma gelirse, daha çabuk size katılabilirim diye düşünüyorum, zira kimse pek yardım etmiyor, görüyorlar ölmekte olduğumu ama yardım etmiyor genelde millet. Bu arada daha sadece 7 sefer öldüm, genelde kaç, otur dinlen ve tekrar savaş modunda ilerliyorum. Ama cidden sizlerdne birinin yardımına ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
MonthiusMonthius
Üye

Oyun beni fazla sarmadı, bıraktım. Guildden çıkartabilirsiniz beni. Bir süre sonra geri dönebilirim eğer beni ikna edecek bir şeyler bulursanız. :P

Şeker vericez gelirsen, gelicen mi?
dcdstyle
Üye
Vent! Vent! Vent! Gün geçtikçe üye seviyesi artıyor. Oyun zorlaşıyor. Herkes ventrilo yüklesin lütfen. Daha hızlı daha emin adımlarla daha eğlenerek ilerleyelim.
belferkay
Üye
şu mikrofonu aldıgım aldığım an kuracam inşallah :)
dcdstyle
Üye
İlk mavi eşyamızı düşürdük arkadaşlar. Daha nicelerine...
Skyman
Üye
tebrikler!

oyunun bana geç ulaşması ve bir süre yurt dışında olmam nedeniyle sizi birkaç level geriden azimle ama gururla takip ediyorum ; başarılarımızın devamını dilerim :)

PS: tüm lejyon üyelerinden toplanacak 25er kuruş ile Monthius'a mikrofon alma kampanyası başlatıyorum. o da konuşabilsin, yanık sesiyle "Pandemonium'un Dağları dumandır aman aman aman" diyebilsin.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller